Rüyada Çiçek Fidesi Görmek

Rüyada çiçek fidesi görmek zor durumların sona ereceğine, ev halkından birinin sağlık sorununun tamamen ortadan kalkması ile neşeli zamanlar geçirileceğine, hayırlı bir yaşamın Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, kıvrak zekâsı sayesinde işinde alıp yürüyeceğine, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, daha dikkatli hareket ederek böylece daha rahat edeceğine, işlerindeki karın artacağına alamet etmektedir.

Rüyada elinde çiçek fidesi görmek maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, hayır getirecek bir yola girileceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına, yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, bugüne kadar duymadığı güzel sözleri duyacağına işarettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, yakınlarına olan güveninin artacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kazanca kavuşacağına, hayattan daha fazla zevk alacağına inanılır.

Rüyada pembe çiçek fidesi görmek hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine, işlerinde çok başarılı olacağına, kendisini mutlu ve keyifli hissedeceğine, evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine delalettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına işaret eder.

Rüyada saksıda çiçek fidesi görmek kısmet alacağına, rahatının yerine geleceğine, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına, dileklerinin gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine, rütbesinin yükseleceğine, hürmetinin, saygının ve sevgisinin kusursuz olacağına, mal mülk kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil çiçek fidesi görmek yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına, atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, bol bol dua alınacağına inanılır.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin eline geçen fırsatları değerlendiren kişinin, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, kendi işinin sahibi olabileceğine, mutluluk ve huzur elde edeceğine, en iyi işlerde çalışacağına, sağlığına zeval gelmeyeceğine, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Frezya

Rüyamda bir sürü köklü çiçek fidesi görüyorum önce bikac tane dikmek istiyorum sonra vazgeçiyorum olduğu yere birakiyorum sonra orman gibi bi yerden geçerken eflatun renkli kır çiçekleri topluyorum çalilarin arasindan bu rüyamin anlami nedir