Rüyada Çiçek Fidesi Vermek

Rüyada çiçek fidesi vermek ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, makam ve kariyer sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine, herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine ve bu sayede verdiği kararların hep doğru olacağına, güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına, hayallerinin, isteklerinin, amaçlarının ve beklentilerinin gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada çiçek fidesi vermek iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına, sevdiği bir kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, şansın her zaman arkasından geleceğine, hastalıkların son bulacağına, rüyayı gören kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına, yılmayacağına ve canla başla çalışarak istediklerini elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, ailesine inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına, yüzünün güleceğine, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, çocuklarının fazla olacağına alamet eder.

Rüyada çiçek fidesi vermek kafasını yastığa rahat koyacağına, mutluluğunun ve konforunun yerinde olacağına, işyerinde herkese eşit davranılacağına, hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, maddi anlamda rahatlık göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments