Rüyada Çiçek Satmak

Rüyada çiçek satmak sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine, rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı işler için kullanacağına, maddi anlamda güç ve kuvvet kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine, yaraların merheminin bulunulacağına, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, yeni gireceği bir işte büyük bir başarıya imza atılacağına, hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada saksıda çiçek satmak ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, zora girmiş bir işin düze çıkacağına, kişi tarım ile uğraşıyorsa bağının ve bahçesinin veriminin artacağına, maddi varlığının çoğalacağına, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına işarettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yapay çiçek satmak şeref ve rütbeye, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, iş ve özel yaşamında herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, ailesinin gerekli tüm ihtiyaçlarını giderebilecek maddi ve manevi güce erişeceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin maddi sıkıntılardan kurtulmaya, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, insanlara yardım elini açarak mutlu olacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hanife

Rüyada sağ gözümü açamıyor kasıyordu elimde açmaya çalışıyorum ama bu durumda çiçek satmaya çalışıyorum yanımda iş yerinden birinden fiyat için destek alıyorum ama o bu durumdan hiç hoşnut değil ve birden çok hızlı yağmur yağıyor o kadar hızlı ve sertki yerini sonra kar a bırakıyor bu seferde kar çok hızlı yağıyor ama müşteriler ısrarla çiçeği almaya çalışıyorlar hatta fiyatı da hatırlıyorum 190 tl