Rüyada Ciğer Çalmak

Rüyada ciğer çalmak yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına, kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve her şeyin çok daha keyifli bir hal alacağına, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, her kararlarında ailesinin arkasında olacağına, çok eğleneceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ciğer çalmak rızkın genişlemesine, keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, daha dikkat çeken ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, çıkacağı bir yolculuğu sağ salim bitireceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre düşkün kimselerin elinden tutacağına, dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ciğer çalmak fikirlerinin istediği takdiri toplayacağına, çevresinin genişleyeceğine, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine, işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüya sahibinin kapanan kapıların açılacağına, takdir toplayacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, ruhunu ve bedenini dinlendireceğine, rahat bir hayata kavuşacağına, sevdiğine kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments