Rüyada Çim Yolmak

Rüyada çim yolmak sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, hayırlı yollar keşfedeceğine, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin tamamlanarak feraha çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine, kurulmuş olan bir hanenin gösterilen sabır ve iyi niyet sayesinde sağlamlaşacağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına alamet etmektedir.

Rüyada çim yolmak özlem gidereceğine, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, ruhunun şifaya kavuşacağına, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak Allah yolunda ilerleyeceğine, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine alamettir.

Rüyada çim yolmak elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, insanlarla iyi geçinmek için gerekli şeyleri yapacağına ve kalp kırmayacağına, karşısına huzur getirecek birinin çıkacağına, dileklerin sorunsuzca yerine geleceğine, çevresindeki bilgili kişilerin fikrine danışarak uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine, mevki edineceğine yorumlanmaktadır.

Rüya lugatına göre çalışmaların günden güne daha popüler olacağına, geçim derdinin biteceğine, tartışma yaşadığı insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments