Rüyada Cımbız Toplamak

Rüyada cımbız toplamak ele geçen fırsatların kazanç getirecek bir şekilde kullanılacağına, lüks içinde olacağına, kendisi ve ailesi için her türlü sorumluluğu çekinmeden rahat bir şekilde alacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, işinin gücünün yaver gideceğine, tasaların ve üzüntülerin biteceğine tabir olunur.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin tüm sıkıntıları, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, manevi anlamda huzur içinde olacağına, işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine inanılır.

Rüyada cımbız toplamak eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, iş sahibi olunacağına, işlerini yoluna sokacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına işaret eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına delalet etmektedir.

Rüyada cımbız toplamak kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, kimseye muhtaç olmayacağına, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine, mutluluğunu çoğaltacağına, rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, çok daha büyük işlere gireceğine, yüksek makamlara geleceğine, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Cımbız Toplamak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyamda gerçek hayatta eskiden hoşlandığım ilgi duyduğum ama beni istemeyen biriyle ; arabadaydık. Ve daha öncede onun arabasında gördüm kendimi rüyalarımda. Bu rüyamda ise arabada benden cımbız istedi. Bende yanımda olmadığını söyledim . Ve soğuk davrandı bana cımbız olmadığını söylediğimde. Sonrasında ön koltukta otururken arkada gördüm kendimi

    • Sevgili Tuğba,
      Rüyada hoşlandığın kişinin cımbız istemesi ve soğuk davrandığını görmek gelişmelere, mevkiye ve huzura alamettir. Rüya sahibinin ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına; çalışıyorsa ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına; sıkıntılarını ve sorunlarını bir şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine rivayet eder.
      Gündüz Niyetine iyiliklere vesile olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim