Rüyada Kardeşinin Kaçtığını Görmek

Rüyada kardeşinin kaçtığını görmek kendisine kazanç kapısı olacak yeni bir işi öğreneceğine, yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, işlerinin de sağlığının da iyi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kardeşinin kaçtığını görmek dualarının karşılık bulacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, borçların biteceğine, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, yönetici makamına geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin mutlu olunacağına, daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, yolunun ve geleceğinin açık olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, tecrübelerinin kendisine olayları çözmede kolaylık sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek kardeşinin kaçtığını görmek fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine, sorun yaşayan bir dostunun yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına, variyet sahibi olacağına, memur ise daha iyi bir yere tayininin çıkacağına, kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine işaret eder.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin yükünün azalacağına, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına, bir durumun kişiye maddi anlamda büyük kazanç sağlayacağına delalet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Kardeşinin Kaçtığını Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda kız kardeşimi merak edip aradım ve annemler bana onun 1 ay kadar önce evden kaçtığını söylediler .Daha sonra tıbbi kayıtlara baktırdım ve onun ya koronodan ya da trafik kazasından öldüğünü gördük kayıtlarda ve en son yediği yemek tavukmuş.Rüya kız kardeşim hakkında ne der?

  • Sevgili Rasim,
   Rüyada ailenin kız kardeşinin evden kaçtığını söylemesi çabalamaya, kararlara ve maneviyata alamet eder. Rüya tabirine göre verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine; alacağı kararlarda artık daha dikkatli davranacağına; hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına delalet eder. Rüyada hastane kayıtlarından kardeşinin öldüğünü öğrenmek rüyayı gören kimsenin hatalarının ardından kazanılan akıldır. Bu rüya her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine işaret eder.
   Gündüz Niyetine gördüklerin hayırlara, iyiliklere vesile olsun inşallah…

 2. Ruyamda 3 yadindaki erkek kardesim evden kaçıp bahceye gidiyordu biz de onu fark edip yetismeye calisiyorduk ama annem kardesimin ayakkabisini giydiriyordu ama o assagidaydi annemi uyardim ve assagiya kostum kardesimin gittigi yerde kucuk kirmizi gozlu vahsi bi kopek vardi kardesim bisikletiyle geri geldi

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya hayata, kaçınmaya ve ferahlığa delalettir. Rüya tabirine göre kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine; yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına; büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine rivayet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim