Rüyada Kek Görmek

Rüyada kek görmek sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, zenginliği bulacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine delalet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, karlı işler alacağına, kötü giden olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada bademli kek görmek işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ballı kek görmek sıkıntıların biteceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına yorumlanır.

Rüyada bayat kek görmek çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, çok hayırlı işlere atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz kek görmek kapalı olan kısmetinin açılacağına, huzurlu ve sakin bir yaşama, eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada böğürtlenli kek görmek işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına, üzerindeki ağır yüklerin biraz olsun hafifleyeceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada börek kek görmek çok huzurlu ve mutlu olması için elinden gelen her şeyin en iyisini gerçekleştireceğine, kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bozuk kek görmek sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, uzman bir kimseden hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini gururlandıracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada büyük kek görmek zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine işaret eder.

Rüyada çiğ kek görmek daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine, Allah’ın kendisine vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, iş ve özel yaşamında herhangi bir problemle karşılaşmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çikolata soslu kek görmek elinin bollaşacağına, kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına alamettir.

Rüyada çilekli kek görmek çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, işinin gücünün rast gideceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine delalet eder.

Rüyada çok kek görmek işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine, kısa sürede çok mutlu olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada dağılmış kek görmek insanlara olan güvenin artacağına, duaların Allah katında karşılığını bulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dilimlenmiş kek görmek rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine, büyük bir tasarruf sağlanacağına, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına rivayet eder.

Rüyada dilimli kek görmek insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kafasındaki sorunları çözeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ekmek kek görmek kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, hayata ve insanlara karşı daha ılımlı, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada elinde kek görmek keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, elinin bolluk göreceğine, sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ev yapımı kek görmek sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, yakınındaki bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada fındıklı kek görmek değer verdiği bir kişiyle durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına, işlerinin bir türlü düzeleceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada fırında kek görmek yapılacak bir atılımın epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine rivayet eder.

Rüyada fıstıklı kek görmek çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada güzel kek görmek hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine, eğer üzüntü yaşıyorsa bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına işarettir.

Rüyada haşhaşlı kek görmek her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına yorulur.

Rüyada hazır kek görmek aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin olmayacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına yorumlanır.

Rüyada incirli kek görmek çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına işaret etmektedir.

Rüyada ıspanaklı kek görmek sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kabarık kek görmek hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kakaolu kek görmek aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına alamettir.

Rüyada kalıpta kek görmek malının üstüne mal ekleyeceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına delalet eder.

Rüyada kalpli kek görmek patron koltuğuna geçeceğine, her işten alnının akıyla çıkmaya, yüzünün güleceğine alamet eder.

Rüyada kara kek görmek sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, kötü bir olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kayısılı kek görmek güzel haberlerin alınacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik getireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kıllı kek görmek çalışkanlığının ve azminin karşılığını işinde terfi ettirilerek alacağına, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, hem malının hem de parasının katlanarak artacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırmızı kek görmek dargın kişilerin arasını yaparak birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, refah içinde ve bereketli bir hayat yaşayacağına, bir tanıdığından alacağı destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine işaret eder.

Rüyada kocaman kek görmek layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, çok büyük ses getireceğine, daha çok dünya malı edineceğine rivayet eder.

Rüyada küçük kek görmek kariyerinin yükseleceğine, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına, çıkmazda olunan bir konuda alınan bir fikrin yardımının olacağına yorulur.

Rüyada küflenmiş kek görmek güleceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada küflü kek görmek rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, hayatında her daim bereket ve zenginlik olacağına, yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kurabiye kek görmek ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına, patron koltuğuna yükseleceğine, işlerinin yolunda gideceğine delalettir.

Rüyada kurtlu kek görmek dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada limonlu kek görmek düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, saygın kişiliğini insanlar arasında yaymak için büyük bir uğraş vereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mavi kek görmek gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, yakınındakileri ve değer verdiği doslarını her zaman destekleyeceğine tabir olunur.

Rüyada meyveli kek görmek mutluluktan tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, çevresinin hep kalabalık olacağına yorulur.

Rüyada mozaik kek görmek işlerini kısa zamanda büyüteceğine, gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada muzlu kek görmek yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, kişinin hem ruhen hem bedenen hafifleyeceğine rivayet eder.

Rüyada paket kek görmek hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına, hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada pandispanya keki görmek iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, kazancını bir kişiden elde edeceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde son bulacağına alamet eder.

Rüyada pasta kek görmek çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına işarettir.

Rüyada patatesli kek görmek kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, rızkının her geçen gün daha da artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada pembe kek görmek çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada peynirli kek görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına işaret eder.

Rüyada poğaça kek görmek çok güzel bir mevkiye geleceğine, büyük sıkıntıları olmayacağına, istenilen bir birliktelikten sonra mutlu bir evlilik yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada portakallı kek görmek hem keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, içinin rahata ereceğine, sonunda mutlaka emeline nail olacağına inanılmaktadır.

Rüyada pudingli kek görmek günlerinin güzelleşeceğine, büyük miktarda para kazanacağına, stresini ve yorgunluğunu atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada şerbetli kek görmek bazı sosyal aktivitelere katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine, kafasına göre birini bulacağına, girdiği işlerde hiç bir sorun yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine delalettir.

Rüyada sıcak kek görmek umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah kek görmek içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada susamlı kek görmek iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına yorumlanır.

Rüyada sütlü kek görmek kazanacağı sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koşacağına, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada tabakta kek görmek başarısının yükseleceğine, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada tahinli kek görmek uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tarçınlı kek görmek sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, ferahlığa çıkılacağına, sağlık sorunlarının biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tatlı kek görmek sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına, ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına delalet eder.

Rüyada taze kek görmek iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına delalettir.

Rüyada tepsi içinde kek görmek sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, ana baba duası alınacağına, helal yollardan kazandıklarını huzur ve ağız tadı ile yiyebilme kısmetine sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada top kek görmek kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada turuncu kek görmek sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, hayatının neşe ve sağlıkla geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tuvalette kek görmek hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, zor bir işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tuzlu kek görmek yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, aşık olacağına, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına işaret eder.

Rüyada üzümlü kek görmek hayırlı insanlar ile tanışılacağına, kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, evliliğin daha güzel ve hoş muhabbette gitmesi için bazı kararlar alınacağına yorulur.

Rüyada vişneli kek görmek sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, hayatının keyifli hale geleceğine alamettir.

Rüyada yanan kek görmek kendisine yardımcı olması için birilerinden akıl danışması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine, iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yanık kek görmek aile bireyleri ile karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yapılmış kek görmek rakiplerin geride bırakılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, sebat etmesi halinde mutlaka kazanacağına inanılmaktadır.

Rüyada yarım kek görmek ağız tadıyla yaşayacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına yorumlanır.

Rüyada yeşil kek görmek çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, güzel bir hayat geçireceğine yorumlanır.

Rüyada yumuşak kek görmek yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selin

Sade bir Kek yaptım keki tabağa koymuştum kekin içinde kum cikiyordu keki alıyordum elime kum gibi oluyordu sonra kumu ayırmaya çalışıyordum ama ayrilmiyordu sonra da keki kumla Birlikte yedim

Tuğba

Gündüz niyetine rüyamda samimi bi arkadaşım çocuğuyla gelmiş. Kek yapmışım, onlara kekle çay ikram ediyorum. Çocuklar çabuk yiyinde öyle gidersiniz diyorum.

Tuğba

Çok teşekkür ederim Gündüz niyetine

Bilinmiyor

Rüyamda annem bana ve ablama kek yapmış üzümlü ama kekler dağılmış sonra ben kekten yiyorum annem o kek benim için değil kedi için diyor sonra ben yemeye devam ediyorum

Sümeyra

Rüyamda terlik şeklinde bi torba kek gördüm bi arkadaşım getirmişti bana

Sümeyra

Bu kadar hızlı beklemiyordum cevabı çok teşekkür ederim