Rüyada Çimen Koparmak

Rüyada çimen koparmak bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine, uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, güzel bir döneme girileceğine, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, bir bebek sahibi olacağına alamettir.

Rüyada çimen koparmak kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, çok büyük ses getireceğine, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına delalet eder.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların yüzünü güldüreceğine, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına, son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil çimen koparmak elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine işarettir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin şansın ve bahtın açılacağına, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, çevresinin genişleyeceğine, dinde ve ahlakta güzelleşip olgunlaşacağına, kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine, parasının ve makamının artacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Çetin

Merhaba bu gece rüyamda yeşillik içindeki bir alandan yem yeşil ve görüntüsü çok taze yabani ot çayır çimen karışık otları sol avcumla tutum sıkıyorum öbür elimin yardımıyla oyları koparıyordum. Yoluyordum. Tabir edermisiniz. Sağolun

Çetin

Teşekkürler