Rüyada Çiş Yapan At Görmek

Rüyada çiş yapan at görmek çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, ailesini de yanına alarak üzerindeki stresi atacağına, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, işlerin yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı olacağına, geçim derdi nedir bilmeyeceğine, çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, insanların hayranlığını kazanacağına rivayet eder.

Rüyada çiş yapan at görmek sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, aile büyüklerinden hayattakiler için iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğinek, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine tabir olunur.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin kötü bir durumdan dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, attığı adımların geleceğini şekillendireceğine, çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çeken birine destek olunacağına, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına inanılmaktadır.

Rüyada çiş yapan at görmek halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına, en tepkedeki kimse olacağına delalet eder.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, üst üste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına, huzurunun yerinde olacağına, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, keyfinin yerine geleceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayten

Rüyada evin içinde beyaz bir at vardı heryere çiş yapmıştı daha sonra odaya girdiğimde sancı çekiyordu doğum yapacak diye düşündüm odaya tekrar girdiğimde öluyordu çok üzüldüm yanımda annemde vardı veteriner çağırdık gelmedi