Rüyada Civciv Görmek

Rüyada civciv görmek hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine, çok çalışacağına ve buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına, sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına delalettir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, mal ve mülk sahibi olacağına, borcunu ödeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada aç civciv görmek iş hayatında saygı göreceğine, sadece makamının değil kazancının da artacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ağaçta civciv görmek güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için mutlu haberler alınacağına, çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ahırda civciv görmek istediği her şeyi fazlasıyla elde edeceğine, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bahçede civciv görmek kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına yorulmaktadır.

Rüyada balkonda civciv görmek uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, sevdikleri ile arasındaki bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine ve mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada baygın civciv görmek rahat edeceğine, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada benekli civciv görmek güzel fırsatların ele geçirileceğine, sorun yaratacak bir projeye dâhil olunmayacağına, hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada birden çok civciv görmek aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına yorulur.

Rüyada bitli civciv görmek büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine, oturduğu makamın sarsılmayacağına, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada bol civciv görmek yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, beklediklerini duyacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada büyük civcivler görmek cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, cesaret gerektiren işlere gireceğine, kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına delalet eder.

Rüyada büyümüş civciv görmek tartışmalardan ve kavgalardan uzak durup daha insancıl, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, yeni başlayacağı bir projede tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada camide civciv görmek büyük miktarda para kazanılacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, iyi haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada can çekişen civciv görmek girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, yazgısının güzelleşeceğine inanılır.

Rüyada canlı civciv görmek çevredeki insanlardan da destek alınacağına, deneyim kazanacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cebinde civciv görmek kendisine değer katan kimselerle bir araya geleceğine, geçim derdinin biteceğine, yeni iş kollarına adım atılacağına yorulur.

Rüyada cılız civciv görmek ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, sevinçli ve güzel günler göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çirkin civciv görmek endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok sayıda civciv görmek kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, hayatının bir düzene kavuşacağına işarettir.

Rüyada çok sayıda yeni doğmuş civciv görmek çevrenizden takdir görmeye, işleri yoluna koymak ve sorunlu durumu toparlamak için çok çaba göstereceğine, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada denizde civciv görmek hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına tabir olunur.

Rüyada doğuran civciv görmek sağlığının yerinde kalacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada donmuş civciv görmek başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, geçmişin kötü izlerinin silineceğine, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen bir yakınını kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına inanılır.

Rüyada erkek civciv görmek herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, kazancının her gün daha fazla artacağına, karanlıkların aydınlanacağına rivayet eder.

Rüyada gri civciv görmek bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına, hayatın tadına varacağına yorumlanır.

Rüyada gurk civciv görmek hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına, yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada güzel civciv görmek sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına alamet eder.

Rüyada hasta civciv görmek çok para kazanılacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın kendisinden ve ailesinden uzaklaşacağına, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine rivayet eder.

Rüyada havuzda civciv görmek yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına alamettir.

Rüyada hindi civcivi görmek kazancının çoğalacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iki civciv görmek makam ve kariyer sahibi olunacağına, keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ikiz civciv görmek yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, kendi işine kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iri civciv görmek işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, yoluna hayırlı şekilde devam edeceğine, insanların hayır dualarını alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ıslak civciv görmek çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, varlıklı ve konforlu bir hayat sürüleceğine, ferahlığa çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaçan civciv görmek sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, büyük bir gelir elde edeceğine, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada kahverengi civciv görmek kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına, büyük mutluluk ve cesaret sahibi olunacağına, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına delalet eder.

Rüyada kalabalık civciv görmek yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine yorulur.

Rüyada kara civciv görmek borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine yorumlanır.

Rüyada karnında civciv görmek hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına alamet eder.

Rüyada kaz civcivi görmek sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, muradını alacağına, ailesi ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine alamettir.

Rüyada kedi civciv görmek rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, insan ya da hayvan demeden Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, yapacağı bir ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kedi köpek civciv görmek küs olduğu kişilerle barışacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bir projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine, kafasının uyuştuğu bir kişi ile dünyaevine gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kedinin ağzında civciv görmek günü birlik tatillere çıkacağına, kendisine stres ve yorgunluk veren işlerinin yakında biteceğine, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada keklik civcivi görmek zorlukların yakın zamanda biteceğine, eline geçen fırsatları iyi bir amaç doğrultusunda kullanacağına, olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına rivayet eder.

Rüyada kel civciv görmek evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, alınan güzel haberler ile sevinileceğine rivayet eder.

Rüyada kirli civciv görmek çok büyük mutluluk yaşanacağına, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, kimseye ailevi konularda herhangi bir bilgi vermeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada konuşan civciv görmek mal mülk edineceğine, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kör civciv görmek sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, başarıya giden yolunun aydınlık olacağına alamet etmektedir.

Rüyada koynunda civciv görmek ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, sahip olacağı hayattan memnun olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kucakta civciv görmek uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, hayırlı insanlarla karşılaşıp, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına yorulur.

Rüyada kuluçka civciv görmek kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kümeste civciv görmek çok büyük menfaatler kazanacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına işarettir.

Rüyada kuş civcivi görmek sevinçli haberler alacağına ve bol eğlenceli, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada kutuda civciv görmek sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, yapacağı bir ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, çalışkanlığı ve azmi ile daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada minik civciv görmek geçim sıkıntısına düşen bir iş arkadaşının bu sıkıntısını gidermesinde ön ayak olacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada mor civciv görmek büyük bir saygınlık kazanacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada okulda civciv görmek sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan bazı durumlardan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada ölü civciv görmek sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, kişinin her türlü zenginliğine, hayırlı bir evlilik yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ördek civciv görmek bolluk içinde yaşamaya, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada paçalı civciv görmek zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına, önceden yaptığı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine rivayet eder.

Rüyada pazarda civciv görmek kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına inanılmaktadır.

Rüyada pembe civciv görmek memur ise terfi edeceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, mal edineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada pişmiş civciv görmek bankadaki hesaplarının kabaracağına, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, işlerden yana başarılar elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada rengarenk civcivler görmek üzüntülerinin çok yakında biteceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sakat civciv görmek hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, hastalık çeken bir yakınına refakat edeceğine, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada samanlıkta civciv görmek çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına yorulur.

Rüyada sepette civciv görmek sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, uzun bir süre yolunda engeller olmadan yürüyeceğine yorumlanır.

Rüyada suda civciv görmek engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada sürü halinde civciv görmek oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine ve başarıyı yakalayacağına, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine, sorunların teker teker aşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sürüyle civciv görmek önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, kazanılan paranın artacağına, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına yorumlanır.

Rüyada tavuk yada civciv görmek pek çok problemin peş peşe çözüleceğine, sıkıntıların aşılacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada toplu civciv görmek el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada turuncu civciv görmek sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına, güzel günlerin yaşanacağına, şansının artacağına inanılır.

Rüyada tuvalette civciv görmek yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, hayatının düzene gireceğine, işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada tüysüz civciv görmek ailesini kendisinden daha çok seveceğine, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine inanılmaktadır.

Rüyada tüyü yolunmuş civciv görmek iş sahibi olunacağına, uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin yüzünü güldüreceğine bunun da kendisi için büyük bir sevinç kaynağı olacağına, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine alamet etmektedir.

Rüyada üç civciv görmek evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin son bulacağına, hayatının neşe dolacağına alamet eder.

Rüyada uçan civciv görmek çok büyük bir proje ortaya koyacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine, sorunlarından kurtulacağına yorulur.

Rüyada yanan civciv görmek şansının ve kısmetinin açılacağına, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, yetkili bir göreve atanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yatak odasında civciv görmek geçim sıkıntısının olmayacağına, ne kadar çalışırsa kazancının aynı oranda artacağına, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yatakta civciv görmek gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada yem yiyen civciv görmek aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda gelir elde edeceğine, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeni doğan civciv görmek kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, sevdiği kişiler ile bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine, zor zamanların ferahlığa çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil civciv görmek çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, eğer işsizse iş bulacağına, elinin darlıktan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yumurtlayan civciv görmek çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına delalet eder.

Rüyada yüzlerce civciv görmek hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, sevgi ve barış ortamının kurulacağına, farklı iş kollarına ulaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Civciv Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. İyi günler bu gece gördüğüm rüyayı anlatmak istiyorum. Bazı rüya tabir siteleri o kadar olumsuz tabir yazmışlarki okumaya korkar oldum. Bu gece rüyamda basit biriketten yapılmış büyük bir depo gibi bir yerdeyim (ben çocukken gördüğüm bir tamirhane ama içi tamirhane şeklinde değil depo gibi) yerlerde yemyeşil otlar var ve küçük hepdi siyah civ civ ler. Sayıları o kadar çokki. Yürüyorum peşinden sağımdan solumdan arkamdan koşarak geliyorlar. Onları ezmemek için çok dikkatli yürüyorum çünkü küçükler ve hepsi sim siyahtı uyanmışım. Yorumlarsanız sevinirim. Allah razı olsun

    • Sevgili Okuyucum,
      Rüyanız yola, maddiyata ve neşeye tabir olunur. Rüya alimlerine göre hayatında bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine; maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde ve kazanılan özgüven ile yeni projelere adım atılacağına; neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının hiç bozulmayacağına yorulur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim