Rüyada Civciv Kaybetmek

Rüyada civciv kaybetmek miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine, neşe içinde olacağına, işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masa başı bir işe girileceğine işarettir.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin malının iyi bir oranda artacağına, ilim irfan öğreneceğine, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, tövbelerin kabul olacağına, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada civciv kaybetmek kişinin her türlü zenginliğine, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, eline geçen kazancı daha da arttıracağına, iyi halinin baki kalacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksilmeyeceğine, güçlükle elde edilecek başarıya işaret etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, hakkında kötü düşünen kimseleri utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, sağlık sorunları varsa düzeleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada siyah civciv kaybetmek refah düzeyi düşük kimselere yardımda bulunacağına, sevdiklerinin destek vermesi ile birlikte uzun zamandan beri yapmayı çok istediği bir işe gireceğine, fakir çocukları giydireceğine, büyük bir karar verileceğine, her zaman neşeli olacağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine işarettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, rahat erileceğine, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, karşısına kalbini çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments