Rüyada Civciv Ölmesi Görmek

Rüyada civciv ölmesi görmek yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine, aile fertlerinin kimseye muhtaç edilmeyeceğine, refah içinde olunacağına, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre işlerin yoluna sokulacağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına işarettir.

Rüyada elinde civciv öldüğünü görmek evlatlarını dini vecibelere uygun şekilde yetiştireceğine, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, aile dostlarının en karanlık zamanında elinden tutacağına, düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına, işlerinin çok iyi gideceğine, haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına delalettir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına, parasının da, malının da eksilmeyeceğine, geçmişi unutup geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sarı civciv öldüğünü görmek hayatın kendisine şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, tatlı yorgunluklar yaşayacağına, işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, kötü durumların ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, gelişen olayların yüzünü güldüreceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, rahat edeceğine, büyük bir yükten kurtulacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah civciv öldüğünü görmek yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına, yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine, daha fazla gelir elde edeceğine, kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına, yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, insanların saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Suna

Rüyamda iki haftalık civciv ölmek üzereydi bende alıp selpak yada bı beze sarıp iyilesteİmeye çalışıyordum ama civciv kendine gelmekte zorlanıyordu bı ara kendine gelir gibi oldu bende çok seviniyordum