Rüyada Çocuğu Başkasına Vermek

Rüyada çocuğu başkasına vermek kendisinden daha kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına, variyetini çoğaltacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, büyük rahatlık yaşanacağına, yeni projeler için kaynak elde edeceğine, edinilmiş olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına yorulur.

Rüya tabiri lugatına göre yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, en karanlık zamanında sevdiklerinin elinden tutacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çocuğu başkasına vermek yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, hayat arkadaşı ile iyi bir geçim içinde olacağına, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine delalettir.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin alkış alacağına ve itibar göreceğine, dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, çıkılan bir yolculuktan çok güzel haberler ile dönüleceğine, günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, umutlarının kendisine hayır getireceğine, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğunu başkasına vermek çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, eğer hastaysa şifasını bulacağına, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına, kendi hakkında söylenen bazı kötü sözlerin unutulup, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, sağlığının, işlerinin ve düzeninin daima iyi ilerleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, helal yollardan kazandıklarını huzur ve ağız tadı ile yiyebilme kısmetine sahip olacağına, rahatının ve konforunu yerinde olacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine, eğitim konusunda bir kişiden destek alınacağına, zor durumların biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sabiha

Rüyamda esim kız cocugumuzu baskasina veriyordu zorla ben vermek istemiyordum agliyordum

Anonim

Rüyamda ikitane oğlumu başka bir aileye verdiğimizi gördüm bu kısa süreli bir durum muş geri alacakmışız vermemiz gerekiyormuş onlara ama çok zorlanarak vermişiz çocuklarım da çok ağlayarak gittiler sonra ben dayanamayıp aynı günün sabahında görmeye gitmişim onları

Selma

Ruyamda gúzel kiz cocugu dunyaya getiriyorum ve onuda kús oldugum bir arkadasima vermis oluyorum. Evine gidince kizimi görúp úzúlúyorum ama belli etmiyorum. Arkadasda cok guzel bakiyormus.