Rüyada Çocuğu Yakmak

Rüyada çocuğu yakmak işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre hayaller kurulacağına, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, çok güvendiği bir kişiye açılacağına, aile içindeki sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, güzel haberler alarak sevineceğine, hayata karşı cesaretleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğu yakmak ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, bir akrabası ile aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, sıkıntılarını bir şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, yaşanan tüm sorunların sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada erkek çocuğunu yakmak yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, önüne pek çok imkan sunulacağına, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine, büyük bir kazanca sahip olacağına, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına alamettir.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin bazı araştırmalar yapılıp bir sorunun kaynağının bulunacağına, bozulan sağlığın düzeleceğine, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, şükür içinde bir hayat süreceğine, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments