Rüyada Çocuğun Koşması

Rüyada çocuğun koşması yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, güzel bir evlilik yaşanacağına, ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacak olayların vuku bulacağına, tatsızlıkların sona ereceğine, kazancının bereketleneceğine, şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine yorulur.

Rüyada erkek çocuğun koşması kısmetinizin açılacağına, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, ayrılanların birleşeceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına inanılmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, hayatının düzene gireceğine, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine, maddi anlamda tabir yerindeyse altın çağını yaşayacağına delalettir.

Rüyada küçük çocuğun koşması evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, hedeflerinin başarıya ulaşacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, işinde ve eğitim hayatında her zaman en iyisi olacağına, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına alamettir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile Allah katında tövbelerinin kabul göreceğine, kötü ve tatsız olaylar yaşamadan yoluna devam edeceğine, maddi anlamda rahatlık göreceğine, işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma

Rüyamda bir sürü pembe tshirtlü küçük çocuk konuşturuyordu ben onları seviyordu. Birini kucağıma alıyordum oyun falan oynuyorduk.