Rüyada Çocuğun Ölüp Dirildiğini Görmek

Rüyada çocuğun ölüp dirildiğini görmek kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, yakın gelecekte nikah masasına oturulacağına, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüya sahibinin uzun ve keyifli bir seyahate çıkılacağına, kul hakkına girmeyeceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çocuğun ölüp dirildiğini görmek erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına, sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, kendisinde uzakta yaşayan sevdiklerinin yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına, malının, parasının ve makamının artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin alınacak sevindirici bir haber ile eşler arasında iki tarafın da çok sevineceğine, sevinçli haberler alınacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, ticaretinin açılacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına işarettir.

Rüyada erkek çocuğun ölüp dirildiğini görmek işsizlerin iş sahibi olacağına, büyük bir proje için bir ortaklık kurulacağına, maddi açıdan büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına, darda olan bir dostuna verdiği borcun geri ödenmesinde kolaylık sağlayacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına, gönlünün rahata ereceğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, çok başarılı olacağına, ilerleyeceğine, başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Çocuğun Ölüp Dirildiğini Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Benim iki oğlum var rüyamda olmayan 3 uncu bir oğlum vardı ama sadece ruhunu görüyordum. büyük oğlumun elinden tutuyor, bir kapıdan geçiyordu. ve ruhu bir beden sahibi oluyordu. ben ağlayarak sarılıp, oğlum cennetten geri dönmüş diyordum. ilk gördüğümde emekleyen bir bebekti, sonra dakikalar içinde kocaman bir adama döndü.
  Bu tuhaf rüyayı yorumlar mısınız lütfen

  • Sevgili Nazlı,
   Rüyada çocuğunun ölüp dirildiğini ve bebekken birden adama dönüştüğünü görmek hayata, işe ve geçime yorulur. Bu rüya hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine; eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına; önüne gelen bir şansı iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına, hane içinde bolluğa kavuşulacağına işaret eder.
   Rüyanız Gündüz Niyetine yolunuza ışık olsun inşallah…

 2. Merhaba ben rüyamda 1.5 yaşında ki oğlumun soğuktan donmuş olarak öldüğünü gördüm. herkes feryat figan ağlıyor, çocuk kucağımda bende Allaha yalvarıyorum ne olur yaşasın diye. aradan biraz zaman geçiyor üzerinde ki buzlar eriyor oğlum gözlerini açıyor gülerek..saygilar

  • Sevgili İbrahim,
   Bu rüya haneye, ilerlemeye ve güzelliklere işarettir. Rüya tabirine göre hane içinde yaşanan sıkıntılı dönemlerin atlatılacağına ve işlerinin yoluna gireceğine; manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına ve ilerleyeceğine; zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine ve sevdikleriyle sağlıklı bir ömür geçireceğine delalet eder.
   Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah…

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
 • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
 • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.