Rüyada Çocuğun Üstüme Kaka Yapması

Rüyada çocuğun üstüme kaka yapması tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, büyük kazançlar elde edileceğine yorulur.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, yeni başladığı bir işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine, refah içinde ve bereketli bir hayat yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada erkek çocuğun üstüne kaka yapması üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, yeni gireceği ibr işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, bol nimete kavuşulacağına, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, başarıya ve zafere doymayacağına yorulmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin tutarlı davranıp, mal ve para sahibi olacağına, iyi habere, projelerin ve harcanan emeklerin takdir göreceğine, daha güçlü hale geleceğine, yapılan işte ustalaşılacağına, düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına yorumlanır.

Rüyada küçük çocuğun üstüne kaka yapması alacağı bir ödülün ya da terfinin işine dört elle sarılmasına vesile olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, bunalmadan, maddi olarak asla daralmadan, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, hayattan yana keyif bulacağına yorulmaktadır.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin isteklerini yerine getireceğine, işinde büyük başarılar alacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, çevresindeki kişilerin, komşularının, yaşadığı muhitin yenileneceğine, rakiplerin üzüleceğine yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ömer1967

Merhabalar, ben rüyamda ablamı gördüm ablam 57 yaşında ama rüya işte. Ablamın bebeği oluyor ve ben kucağımda severken bebek hiç rahat durmuyor ablama gel bebek durmuyor diyorum ablam bebeği alırken üzerime işemiş olduğunu fark ediyorum hahh üstümde işemiş derken bakıyorum ki üzerime de kakasını yapmış ben bunu ablam bebeği alırken bebeğin kakasını yere düştüğünü görüyorum.Ben oturduğum yerden kalkarken bir bakıyorum ki benim kazağın üzerine de bir sürü kakası bulaşmış yerlere düşüyor kakası.

Ömer1967

Çok teşekkür ederim.