Rüyada Çocuğun Yüzünde Kan Görmek

Rüyada çocuğun yüzünde kan görmek alacağı sevinçli bir haberi yakınlarıyla paylaşacağına, stresten uzaklaşacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, çok daha iyi çalışmalar yapmak için kaynak bulunacağına, anne baba duaları alınacağına, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, kısmet bolluğu yaşanacağına, Allah’ın kendisine her şeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çocuğun yüzünde kan görmek katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, kendisine verilen görevleri başarıyla tamamlayıp hafifleyeceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine alamettir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin daha fazla gelire kavuşacağına, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine ve bu durumun iş hayatına ve aile hayatına yansıyacağına, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, güzel fırsatların elde edileceğine, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğun yüzünde kan görmek büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, stresini atacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine delalettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, helal rızka sahip olunacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Rüyamda halamın bir tane oglu var amma küçük iki üç yaşların da yüzü yara ve kan içerisin de

Fatma

Engelli çocuğum vardı vefat etti bugün Bugün onun yüzünde kan olduğunu gördüm rüyada vefat etmiş haliyle