Rüyada Saçın Kopup Elinde Kalması

Rüyada saçın kopup elinde kalması hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına, işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, imrenileceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedileceği kimse haline geleceğine delalet eder.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin evindeki kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, rahat bir nefes alınacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, tövbelerin kabul olacağına inanılır.

Rüyada saçın kopup elinde kalması hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine alamettir.

Rüya tabirleri kitabına göre büyük tartışmaların sonlanacağına, geçmişte yaptığı hataları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, yapılan zararların telafi edileceğine, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada saçın kopup elinde kalması çok sevineceğine, atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, yaşam şartlarının iyileşeceğine, yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, kendisini işine vereceğine, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine delalettir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, yardım edilen kişilerden büyük hayır duaları alınacağına, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Saçın Kopup Elinde Kalması” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda evde annem eltim kizim ve kaynanam vardı elimi birden saçıma götürdüm sonra saçımın arka tarafı komle elime geldi sonra kızımla bakıştık ve ağlamaya başladık bir yandan kopan yer aciyordu kizim bana anne ölmiceksin dimi dedi sonra anlaştık ama evdeki hiç kimse sanki bizi görmüyorlardı hiç oralı olmadılar sonra uyandum

  • Sevgili Gülcan,
   Rüyada saçının kopup elinde kalması ve acı hissetmek paraya, başarıya ve iyiliğe işarettir. Bu rüya tutumlu ve eli sıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına; çok büyük başarılar elde edeceğine ve daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine delalet eder. Rüyada kimseden yardım alamadığını kendi başının çaresine baktığını görmek sağlıktır, atılan adımdır ve kazançtır. Gördüğünüz rüya sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına; adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine; gideceği bir yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine tabir olunur.
   Gündüz Niyetine hayırlara çıksın

   • Merhaba, ben rüyamda saçımdan bir tutamın kökünden koptuğunu gördüm. Kopan yerden kanlar akmaya başladı ve canım çok acıdı. Akan kan çok çok fazlaydı.
    Teşekkürler

    • Sevgili Zelal,
     Rüyada saçının kökünden kopup elinde kaldığını ve çok kan akıp canının acıdığını görmek rüyayı görenin cefa çekerek kavuştuğu başarıya, amaçlara ve hayırlara yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen işlerinde başarılı sonuçlar alacağına ve feraha çıkacağına; epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine; hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına işarettir.
     Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah…

 2. Sofrada kızım ve arkadaşlarımla kahvaltı yaparken kızımdan toka istediğimi söyledim. getirmedin mi diye sordum. arkadaşım bende var dedi verdi, saçımı topladım. elimi saçımdan çekerken elimde çokça saçımın sanki tutulmuş kesilmiş gibi saç elime geldi. ben ağlayarak ben de kesin kötü bir hastalık var saçım elimde kaldı diye sofradan kalkıp üs kata evine çıktım.

  • Sevgili Tayyibe,
   Bu rüya ağız tadına, hedeflere ve mutluluğa rivayet eder. Rüya tabirine göre yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına; arzulanan hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine; yakın zamanda üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına; yaşamında amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine yorulur.
   Gündüz Niyetine rüyanız aydınlıklara çıksın inşallah…

 3. Normalde saçlarım uzun ve sarı boyalıdır ve haliyle boyadan yıpranmış. Rüyamda toplu olan saçımı düzeltmek için açıyorum.saçlarım boydan yarısı kopmuş elime geliyor. Önce telaşlanıyorum. Ama sonra aynadan bakıp saçlarımın çok sağlıklı ve kendi saç rengimde olduğunu görüyorum. Saçımın kötü yıpranmış olan kısımları tamamen gitmiş seviniyorum.

  • Sevgili Sabriye,
   Bu rüya hayata, nimete ve rakibe tabir olunur. Rüya tabirine göre işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına; elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına; dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına; rakiplerin üzüntü duyulacağı gelişmelerin yaşanacağına delalettir.
   Gündüz Niyetine gün gibi aydınlıklara çıksın…

 4. Rüyamda yeşil taşlı bı yüzük eşim veriyordu daha sonra saçlarımın arka kısmının koptuğunu elime geldiğini gördüm örülüydü kopan kısmı sonra bı deniz çıkıyordu karşıma o denize atlayıp biraz yüzdüm ve çıktım ama hiç bı yerim ıslak değildi ne gunduzdu ne de gece

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya başarıya, nefese ve rağbete yorulur. Rüya alimlerine göre birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine; maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına; yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine alamet eder.

 5. rüyamda saçlarımı lastik tokayla bağlarken birden koptu ve tüm saçım elimde kaldı, aynaya baktığımda saçımın bir kısmı 3 numaraydı ve yüksek sesle ağlamaya başladım.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız fırsatlara, başarıya ve zenginliğe işaret eder. Rüya alimlerine göre hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına; başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine; eline geçen imkânlar zengin biri olacağına alamettir.

 6. Rüyamda saçım elimde kaldı çok korktum ağladım sonra o saçı çöpe attım

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız tavsiyeye, güce ve başarıya işarettir. Rüya alimlerine göre değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına; hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine; başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına işaret eder.

 7. Rüyamda saçımı arkaya attım elime saç kuyruğum geldi anneme pencereden gösterdim.Eskidende saçım dökülmüştü onun psikolojisi aklıma geldi ama rüyamda o anlık saçım enseme kadar uzunmuş 🤷🏼‍♀️

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya hayata, ilerlemeye ve gelişmelere yorulur. Rüya alimlerine göre kuyusunu kazan kişileri hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına; hayatının çok güzel yönde ilerlediğini görüp mutluluktan havalara uçacağına; ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına delalettir.

 8. Merhabalar.ruyamda elimle saçımı düzeltirken saçımın ellerimde kaldığıni gördüm.saclarimla oynadıkça saçım elime geldi.dokulen yerlerde saç yoktu.acaba olucek miyim diye çok korktum rüyamda.yanımda kızımda vardı.hic tepki vermedi.lutfen yorumlar mısınız

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya gönüle, rahatlığa ve mutluluğa yorulmalıdır. Rüya alimlerine göre gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına; sorunların, sıkıntıların, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına; sevdikleri ile arasındaki bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine ve mutlu olunacağına rivayet eder.

 9. Saçlarım çok uzunmuş ve kızıl renkde şimdide boyalı aynı renkte tararken kopuyordu aynı boyda kopuyor çok sağlıklı kopan saçlarım bir yatağın üstüne seriyorum saçlarımı aynada ki boyu eksende düz sağlıklı gerikalan saçlarımda ama çok üzülüyorum ne güzel uzamıştı saçlarım diye ablam yanımdaymış başımı okşuyor üzülme yine uzar diyor bu halide güzel oldu diyor aynada yüzümü kırişmış görüyorum önce çok üzülüp korkuyorum sonra bisey hissetmiyorum bir misafir telaşı var evde onlara hizmet ederken kendi halim ve yaşında olduğumu goruyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya bolluğa, sevgiye ve aileye alamet eder. Rüya yorumuna göre iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine; sevdiği biri ile yaşanılan uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına; ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına işarettir.

 10. Merhaba rüyamda sacım örülü bir şekilde elimde tutuyorum sol elimdeydi aynaya baktım ve çok korktum kopan yer beyazdı ve acıyordu kimse görmeden sacı saklamaya gidiyordum koşarak özellikle eşim görmesin diye koşuyormuşum

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız çocuğa, aileye ve eve alamettir. Rüya yorumuna göre çocuklarından her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine; aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine; evli bir kadın olması halinde evde sözü geçen kimse olacağına işaret eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim