Rüyada Saçın Kopup Elinde Kalması

Rüyada saçın kopup elinde kalması hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına, işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, imrenileceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedileceği kimse haline geleceğine delalet eder.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin evindeki kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, rahat bir nefes alınacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, tövbelerin kabul olacağına inanılır.

Rüyada saçın kopup elinde kalması hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine alamettir.

Rüya tabirleri kitabına göre büyük tartışmaların sonlanacağına, geçmişte yaptığı hataları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, yapılan zararların telafi edileceğine, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada saçın kopup elinde kalması çok sevineceğine, atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, yaşam şartlarının iyileşeceğine, yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, kendisini işine vereceğine, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine delalettir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, yardım edilen kişilerden büyük hayır duaları alınacağına, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına işaret eder.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Saçın Kopup Elinde Kalması” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda evde annem eltim kizim ve kaynanam vardı elimi birden saçıma götürdüm sonra saçımın arka tarafı komle elime geldi sonra kızımla bakıştık ve ağlamaya başladık bir yandan kopan yer aciyordu kizim bana anne ölmiceksin dimi dedi sonra anlaştık ama evdeki hiç kimse sanki bizi görmüyorlardı hiç oralı olmadılar sonra uyandum

  • Sevgili Gülcan,
   Rüyada saçının kopup elinde kalması ve acı hissetmek paraya, başarıya ve iyiliğe işarettir. Bu rüya tutumlu ve eli sıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına; çok büyük başarılar elde edeceğine ve daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine delalet eder. Rüyada kimseden yardım alamadığını kendi başının çaresine baktığını görmek sağlıktır, atılan adımdır ve kazançtır. Gördüğünüz rüya sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına; adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine; gideceği bir yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine tabir olunur.
   Gündüz Niyetine hayırlara çıksın

   • Merhaba, ben rüyamda saçımdan bir tutamın kökünden koptuğunu gördüm. Kopan yerden kanlar akmaya başladı ve canım çok acıdı. Akan kan çok çok fazlaydı.
    Teşekkürler

    • Sevgili Zelal,
     Rüyada saçının kökünden kopup elinde kaldığını ve çok kan akıp canının acıdığını görmek rüyayı görenin cefa çekerek kavuştuğu başarıya, amaçlara ve hayırlara yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen işlerinde başarılı sonuçlar alacağına ve feraha çıkacağına; epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine; hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına işarettir.
     Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim