Rüyada Çocuğunu Boğmaya Çalışmak

Rüyada çocuğunu boğmaya çalışmak kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, ticaret sektörüne atılacağına, lüks şekilde yaşayacağına, mutlulukla dolu günlerin etkisiyle işinde başarı sağlamaya, her zaman kendinden emin, hoşgörülü biri olunacağına, her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, hedeflerine ulaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin dertlerinin bitip huzura ereceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine işarettir.

Rüyada çocuğunu boğmaya çalışmak iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına, bolluğa ve berekete kavuşacağına, iyi halinin baki kalacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksilmeyeceğine, çok hayırlı işlere gireceğine, insanlarla iç içe olacağına yorumlanır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin içini en yakınındaki kişiye açmaya karar vereceğine, ileride en yetkili makamlara geleceğine, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına yorulur.

Rüyada erkek çocuğunu boğmaya çalışmak maddi ve manevi olarak sevineceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına, sevdiğine sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına, aniden hayatına girecek bir insan sayesinde duygularında pek çok değişimi aynı anda yaşayacağına, işlerinin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, rahat bir nefes alacağına delalet eder.

Rüya kitabına göre faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, afiyette olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, kendisini çok heyecanlandıracak durumlarla karşı karşıya gelineceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments