Rüyada Corona Olduğunu Görmek

Rüyada corona olduğunu görmek hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına, dualarının karşılığını göreceğine,verilen emeğin boşa çıkmayacağına, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına,ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına,kendisine hayır getirecek kararlar alacağına,ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada korona virüse yakalandığını görmek yokluktan ve geçim derdinden kurtulacağına,yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına,pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına,kendisine yeni bir hayat kuracağına, zararlarını telafi edeceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada corona yüzünden karantinaya alındığını veya hastaneye yattığını görmek çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine,düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına,kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına,yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, moralinin yükseleceğine tabir olunur. rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına ve baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine işaret eder.canının ve malının garantide olacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine tabir olunur.sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına,olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye işaret etmektedir.

Rüyada corona virüs kaptığını ve hasta olduğunu görmek elinin dara düşmeyeceğine, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine yorulur. yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine,uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına,kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına delalet etmektedir. isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına,rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına işaret eder. yaşadığı zor günlerin biteceğine delalet eder.

Rüyada corona olmuş birisini görmek rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine rivayet eder.uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına, rızkının çoğalacağına alamet eder.iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve rüya sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, kolaylık sağlayacağına delalettir.sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, herkesin yardımına koşan rüya sahibinin başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
zafervuslat

vallah ne yalan söyliyim içime su serpildi:)) moral oldu rüya yorumunuz. artık rüyalarımıza girer oldu bu corona illeti. hepimizin olumlu sözler duymaya ihtiyacı var bu kötü günlerde. Allah bütün milletimizi korusun sağlık versin hepimize inşallah, sevgiler selamlar