Rüyada Çul Yıkamak

Rüyada çul yıkamak yaşadığı kötü bir durumda destekçisinin çok olacağına, dost sandığı kişilerin gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra her şeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, maddi açıdan büyük bir bolluğa erişileceğine, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, çok büyük ses getireceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, çok büyük bir işe girileceğine yorumlanır.

Rüyada çul yıkamak çok büyük başarı kazanacağına, istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına, koltuğunun ve gelirinin yükseleceğine, çok rahat edeceğine, ekmeğinin bereketleneceğine, kötülerin çevresinden uzaklaştırılacağına delalet eder.

Rüya tabiri üstadına göre mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, refah içinde yaşanılacağına, sorunlara daha akıllı başlı bir şekilde bakacağına, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, yüksek meblağlarda gelir sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada çul yıkamak darda olan bir dostuna verdiği borcun geri ödenmesinde kolaylık sağlayacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, ters giden durumların düzeleceğine, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı olacağına delalet etmektedir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, kötü günlerinin unutulacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, ağız tadının yerinde olacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments