Rüyada Dağ Görmek

Rüyada dağ görmek uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına işaret etmektedir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin sayısız hayır işleyeceğine, yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, kendisi ile gururlanacağına, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ağrı dağı görmek çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına, kendisini kurtuluşa götüreceğine, kendisini üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına rivayet eder.

Rüyada alp dağlarını görmek çalışkanlığının ve azminin karşılığını işinde terfi ettirilerek alacağına, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, daha pozitif biri olacağına yorulur.

Rüyada altın dağ görmek kazançlı kapıların açılacağına, eşi ile ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine ve olumlu hal ve tavırları ile çevresindekilere de neşe saçacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada askeri dağda görmek zorlukların biteceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, çalışıp kazandıkça kendisine ve ailesine daha cömert davranacağına işaret etmektedir.

Rüyada aydınlık dağ görmek alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bembeyaz dağ görmek yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bolu dağını görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, sıkıntıların çözüm bulacağına, zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına alamet eder.

Rüyada bulut dağ görmek hayatının güzelleşeceğine, kurtuluşa ereceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada buz tutmuş dağ görmek küslerin yakın bir zaman içinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine, geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, aile hayatı içinde rahat edeceğine alamettir.

Rüyada çamurlu dağ görmek hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, her zaman neşeli olacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına yorulur.

Rüyada çöp dağı görmek sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, darlık ve yokluk çekmeyeceğine, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çorak dağ görmek epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, manevi anlamda istediği huzuru yakalayacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına delalet etmektedir.

Rüyada cudi dağı görmek ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının kolaylıklarla geçeceğine, en sevdiği kişiyi çok mutlu edeceğine, yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına işaret eder.

Rüyada delik dağ görmek sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan kavuşacağına, rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada deniz dağ görmek maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, dertleri biteceğine tabir olunur.

Rüyada deniz kenarında dağ görmek fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, çarelere ve çözümlere kavuşacağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına işaret eder.

Rüyada denizin ortasında dağ görmek kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, başarılı bir insan olacağına işaret etmektedir.

Rüyada dik dağ görmek İslami olarak günahlarının artacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına delalettir.

Rüyada dimdik dağ görmek moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada elmas dağı görmek geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, beklentilerine ulaşacağına, iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine inanılır.

Rüyada erciyes dağını görmek sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, iş hayatındaki başarılarının artacağına rivayet eder.

Rüyada gece dağ görmek eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, kazancının günden güne çoğalacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar sağlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gökyüzünde dağ görmek çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada görkemli dağ görmek çok güzel olaylar yaşanacağına, uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada hasan dağını görmek kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada heybetli dağ görmek boş vaktinin hepsini sevdiğinin yanında geçireceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada iki dağ görmek isteklerini elde ederken zorluk çekmeyeceğine, prestij kazanacağına, çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına işaret eder.

Rüyada iki tane dağ görmek sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine işarettir.

Rüyada ılgaz dağını görmek kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ışıklı dağ görmek gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, afiyete ereceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ıssız dağ görmek güzel ve önemli işler yapacağına, çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda maddi kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada kahverengi dağ görmek yüzünün gülmeye başlayacağına, yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, ailesinden aldığı desteğin kendisine büyük güç vereceğine alamettir.

Rüyada kar kaplı dağ görmek doğru adımlar atacağına, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, kişinin endişe ettiği konuları sabır ve azim göstererek çözebileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kar yağmış dağ görmek daha rahat para kazanacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayal kırıklıklarının giderileceğine, hareketli yaşamından memnun kalacağına işarettir.

Rüyada karanlık dağ görmek en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü bir kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada karşısında dağ görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, çevresindeki bilgili kişilerin fikrine danışarak uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine alamettir.

Rüyada kaz dağlarını görmek hep daha ileriye gitmek ve en iyisi olmak için ettiği duaların, dileklerin kabul olacağına, eline para geçeceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı dağ görmek daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, geçmişteki tatsız konuların unutulacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine tabir olunur.

Rüyada kızıl dağ görmek yakın arkadaşları ile gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, maddi zararının gittikçe azalarak biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kocaman dağ görmek üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına, sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine alamettir.

Rüyada kömür dağı görmek evlatlarının yüksek makamlara geleceğine, evlatlarını dini vecibelere uygun şekilde yetiştireceğine, ilgi duyduğu bir kişiye tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine delalet eder.

Rüyada konuşan dağ görmek uzaktan güzel haberler işiteceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, yolunun ve geleceğinin açık olacağına alamet eder.

Rüyada kristal dağ görmek işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada küçük dağ görmek garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, zenginleşeceğine, maddi anlamda gelirinin ve malının artacağına, yakın zamanda ev ya da araba alacağına işarettir.

Rüyada kumlu dağ görmek ruhsal sorunlarından gülmek suretiyle şifa bulacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine, geçiminin kolay olacağına, istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebileceğine yorulur.

Rüyada kurak dağ görmek huzurunun yerine geleceğine, işlerinin bir türlü düzeleceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine yorumlanır.

Rüyada kuru dağ görmek kötü günlerinin biteceğine, kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine, kendisine daha uygun ve rahat edebileceği bir hayat kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada maden dağı görmek çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına, en yakınındaki kişi ile ilerde iş ortaklığı yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mavi dağ görmek yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mekke dağlarını görmek büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına yorulur.

Rüyada mina dağını görmek dünya hayatı ile ilgili her şeyden vazgeçeceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mor dağ görmek meslek erbabı ve ticaret ehli kişiler sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, çok hayırlı işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada nemrut dağını görmek refaha erileceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına alamettir.

Rüyada orman dağ görmek hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ormanlık dağ görmek hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, çok huzurlu, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada oyulmuş dağ görmek hayallerindeki eve sahip olacağına, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada palandöken dağını görmek her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına inanılır.

Rüyada parlak dağ görmek sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada patlayan dağ görmek ailesinin dirliği için çabalayacağına, nasibin bollaşacağına, işini daha da geliştirmek için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına rivayet eder.

Rüyada pembe dağ görmek hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına tabir olunur.

Rüyada pencereden dağ görmek tüm gözleri üzerinde toplayacağına, aydınlanacağına, çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada rengarenk dağ görmek akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada renkli dağ görmek çok rahat edeceğine, dertlerin dermanının bulunacağına, her zaman şükür içinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada samandan dağ görmek darlıktan ferahlığa çıkılacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına, yeni ve güzel bir alışkanlık edinileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sarı dağ görmek sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına yorulur.

Rüyada sarp dağ görmek ibadete ağırlık verileceğine, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, ailesinin koyacağı sermaye ile kendi iş yerini açacağına yorulur.

Rüyada sevdiğini dağda görmek zenginliğe kavuşacağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine alamet eder.

Rüyada sevr dağını görmek alın terinin karşılığını alacağına, hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sina dağını görmek insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına rivayet eder.

Rüyada sıra dağlar görmek ailesinin de büyük olacağına, çok mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına alamettir.

Rüyada sivri dağ görmek gözünün sevdiğinden başka kimseyi görmeyeceğine, sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada siyah dağ görmek bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine, işinde ve kariyerinde yükseldikçe yükseleceğine, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına alamettir.

Rüyada süphan dağını görmek kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına alamet eder.

Rüyada tepe dağ görmek imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına, Allah’ın kendisine tabiri caizse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada toprak dağ görmek işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, alım gücünde yükselme olacağına delalet eder.

Rüyada toros dağlarını görmek kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, tam her şeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, geçmişi unutup geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada tur dağını görmek mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilere karşı galip geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada turuncu dağ görmek çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, elinin bolluğa kavuşacağına, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada tuz dağı görmek uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına, sevinçli ve güzel bir haber alınacağına işaret eder.

Rüyada uçsuz bucaksız dağ görmek mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, işlerin yoluna sokulacağına, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ulu dağlar görmek yapılan hataların telafi edileceğine, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine delalet eder.

Rüyada uzakta dağ görmek rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek ile çok büyük başarılar kazanacağına, aile bireyleri arasında huzurun, düzenin, saygının hiç eksik olmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada uzun dağ görmek hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada volkan dağı görmek kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, sevilen bir işe ortak olunacağına, hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına işaret etmektedir.

Rüyada yalçın dağ görmek alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yemyeşil dağ görmek gelirinin çoğalacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşillenmiş dağ görmek geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına, mutlu günlerin geleceğine tabir olunur.

Rüyada yıkılan dağ görmek rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine, keyif alacağı şekilde yaşayacağına, hiçbir riske ve engele takılmadan ve maddi kayba uğramadan, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yüce dağ görmek hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, üzüntülerinden kurtulmak için etrafındaki kişilerden destek alacağına alamettir.

Rüyada yürüyen dağ görmek ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, parasının her zaman bereketli olacağına, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına işaret ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
22 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meryem Yücel

Merhaba lar rüyamda bir arkadaşımın evine gidiyorum arkadaşım yolu tarif ediyor telefon da ben bir sokağa giriyorum ama sokak da çıkıyorum karşıda tarlalar ve yemyeşil dağ var şaşırıyorum nasıl gideceğim diye sağa sola bakarken sağtarafta apartman lar görüyorum

Meryem Yücel

Çok teşekkür ederim

cetiner

karşımda heybetli ve tamamen yeşil bir dağ vardı. seyrediyordum. Dağa göz gezdiriyordum. Yamaçlarına bakıyordum. Dağın her yerinde benek benek karlar vardı. Dağa göz gezdirmemin sebebi oydu. her tarafında kar var mı diye bakıyordum. Kar her tarafta aynı şekildeydi benek benek ceviz büyüklüğü kadar noktalar şeklindeydi ve kar beneklerinin arasından dağın yamaçların yeşili gözüküyordu.

Semih

Allah razı olsun inşallah tez çıkar amin 🤲

Semih

Karşımda toprak bir dağ vardı dağa bakıyordum. Heybetli toprak bir dağ idi ve dağın üzerinde ne bir tek ağaç nede bir tek yeşil bile yoktu. Tamamen toprak heybetli bir dağdı.

Semih

Teşekkür edeyim sağolun

Semih

Teşekkür ederim

Semih

Yeni yeşeren çim bir arazi vardı. Arazinin az ilerisinde arka arkaya iki tane dağ vardı. Karşıdan bakınca sanki sağlar üst üste gibi görünüyordu. Yüksek sivri mavi renkli büyük dağları. Dağların üzerinde ağaç yada bitki örtüsü yoktu. Mavi taş dağlardı.

Semih

Teşekkür ederim sağolun 🙏

Özlem

Rüyamda dünya manyetik bir olayın etkisine girmiş, olay başladıktan bir süre sonra dünyadaki dağlar ters dönüyor, zirveler yerde taban kısımları gökyüzüne doğru. Hatta birinde kar kapli biri kayak yaparak aşağıya iniyor. Bulutlar da ters dönmüş, sanki yukarıdan görüntüsü nasıl ise biz de aşağıdan bakarken öyle görüyormuşuz ama çok güzel. Biz neden ters dönmedik ki diye soruyoruz, herhaldeyer çekiminden diyoruz sonra.

Özlem

Teşekkür ederim yorumunuza🙏🙏

Ecenur

Rüyam: Ben,öğretmenlerim ve arkadaşlarım trenle bir yolculuk yapıyorduk. Üstünde olduğumuz dağ kum parçaları gibi parçalanıp toz oldu ve parçalar erir gibi kayıp gittiler. O sırada bütün kitaplarımı kaybettim. Okunacak birçok kitabım gömülmüştü.İlkokul öğretmenime sarıldım, İngilizce öğretmenim bana yardım etti, Tarih öğretmenim bana gülümsedi. En sonunda trenle bir düzlüğe vardık ve trenin kapıları açıldı. Kitaplarım yoktu, hayallerim kırılmıştı ve mutsuzdum. Açık bir felsefe kitabı buldum.

Beyza

Evlilik degerlendirmesi Istihare için yatmıştım iki dağ gördüm birinde bütün güzellikler rengarenk çiçekler mor sümbüller diğeri ise yanlış kül olmuş bir dağ

Ozlm385

Ruyamda bir yaz evindeyiz ben rahatsız oldugum icin surekli oturuyorum herkes arka taraftan bir yere çıkıyor bir abla geliyor arkadas oluyoruz onla beraber kendimi iyi hissedince bende çıkıyorum cok güzel bir yer hep yuksek daglar var dagin en tepesinden selale akiyor yere bakiyorum dere benim ayagimin altindan geciyor kadinla cok güzel sohbetler ediyoruz aşırı seviyorum kadını surekli temizlik yaparken görüyorum