Rüyada Dağ Manzara Görmek

Rüyada dağ manzara görmek işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize , şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına, aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacak olayların vuku bulacağına, işinde büyük zaferler elde edeceğine, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine işarettir.

Rüyada karlı dağ manzarası görmek durumunuzun iyileşeceğine ve maddi yönden güçleneceğinize, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, tüm arzularının yerine geleceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, kişinin hafifleyeceğine, başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bazı olumsuz durumlardan kurtulacağına, büyük paralar kazanılacağına, meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeşil dağ manzarası görmek zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, yaşanan kırgınlıkların, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, yakında gelecek olan bir paranın işleri yürütmek için kullanılacağına, dargın kişilerin arasını yaparak birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, mutluluk dolu haberler alacağına, kendisine dikkat etmesi daha soğukkanlı davranması ve gelen bütün sorunların ve sıkıntının Allah’tan geldiğini düşünmesi gerektiğine ve bu sayede kendisini kısa bir zaman içinde toparlayacağına, bahtının açık olacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esra

Rüyamda ablamla birlikte bir dağa çıkmıştık ve manzarayı seyrediyorduk. Bir kaç fotoğraf çektik. Dağların depelerine evler yapılmıştı. ve yerlerde cam kırıkları gibi parlak ve sert gibi şeyler vardı her yerde.