Rüyada Dağ Yolunda Gitmek

Rüyada dağ yolunda gitmek bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderileceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, kısmetlerinin bol olacağına, dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına, kendisine verilecek büyük bir destek sayesinde kendi işini kuracağına, adının ve şanının yürüyeceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, yapılan bütün işlerde çok büyük karlar edileceğine, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada dağ yolunda gitmek kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, kendi işinin patronu olacağına, tecrübeli bir iş arkadaşından öğrendiklerini işinde aynen uygulayıp başarıya ulaşacağına, rızkın daim ve hayırlı olacağına, yaptığı çalışmaların rağbet göreceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre ismini herkese duyuracağına, zor durumda olan kişileri unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, geleceğe dair planlar yapacağına, çektiği sıkıntıların son bulacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına delalettir.

Rüyada arabayla dağ yolunda gitmek müşterilerinin çoğalacağına, borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, eğitim hayatında ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, üzüntülerin biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken her şeyin yapılacağına, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, ruhunun tüm kötülüklerden arınacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emine

Rüyamda dag yolunda tanıdığım biri kullaniyor arabayı ( ama şuan kim bilmiyorum) gidiyoruz dönüşte sürücü yanlış yöne gidiyor.. hem ben hem o yanlış yöne gittiğini söyledik yokuş aşağıya giderken birden yolun sonunda çok büyük bir deniz dalga dalga çok büyük ben korkuyorum birde denizle yolun arasinda tam böyle uçurum gibi olan yerde trenin geçtiğini gördüm….korkup frene basıp geri dönmek için manevra yaptı kullanan kişi..bu kadar şimdiden teşekkürler

Emine

Çok teşekkürler sağolun