Rüyada Dalda Zeytin Görmek

Rüyada dalda zeytin görmek yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, dualarının karşılığını alacağına, bir yakınının kederine ortak olunacağına, saygın biri olacağına, kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, kimse ile tartışmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, kararsız kaldığı bir konuda en doğru olanı bulacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, zorlukların ve kavgaların biteceğine delalet eder.

Rüyada dalda zeytin görmek kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, ailesini iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin yeni bir hayata adım atılacağına, sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına, aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, geçimini daha rahat sağlayacağına, huylarının güzelleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağaç dalında zeytin görmek kazanç kapılarının açılacağına, eşinin ya da sevdiği kişinin isteklerine, duygu ve düşüncelerine değer vereceğine, yatırımlarının kar getireceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına yorulur.

Rüya tabirleri kitabına göre elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına, kısmetli bir yıl geçirileceğine, hayırlı ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments