Rüyada Dalga Görmek

Rüyada dalga görmek muhtaç insanlara ettiği yardımlar sayesinde çok mutlu olacağına, çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine delalet etmektedir.

Rüya alimine göre verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, şehir dışında eğitimlere gideceğine, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada berrak dalga görmek geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, dara düşenlerin yardımcısı olunacağına ve onlardan hayır duası alacağına, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, çok daha iyi günler göreceğine inanılmaktadır.

Rüyada beyaz dalga görmek hayırlı bir evlilik yapacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada bina boyunda dalga görmek işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, bir sevdiğinin içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, yeni bir eve taşınılacağına, sırtının asla yere gelmeyeceğine, ticaretinin hızlanacağına delalettir.

Rüyada çamurlu dalga görmek hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına, sorunların biteceğine, hayatının afiyet içinde geçeceğine, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, kazandığı başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada deniz kenarında dalga görmek çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine yorumlanır.

Rüyada deniz kıyısında dalga görmek elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, yarınlara karşı umutsuz olmayacağına, aldığı kararların ve attığı adımların çevresi tarafından destekleneceğine, kazancının helal para olacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada denizde aşırı dalga görmek çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına, el üstünde tutulacağına, bahtının güzelleşeceğine, canın çektiği her şeye kolaylıkla ulaşacağına ve gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, arkadaşlarının, akrabalarının, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına alamettir.

Rüyada denizde fırtına dalga görmek sıkıntıların çözüme ulaşacağına, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, gün geçtikçe işini daha da büyüteceğine, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada derede dalga görmek hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına, işlerin düzgün gideceğine, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına, tutulan yolun isabetli olacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada derin dalgalar görmek hayırlı kazançlar elde ederek çok mutlu bir hayat süreceğine ve çok büyük zenginliğe kavuşacağına, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada devasa dalga görmek yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, maddi durumunun her geçen iyiye doğru gideceğine, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına, hedeflerini gerçekleştireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada donmuş dalga görmek bir bebek sahibi olunacağına, ters giden olayların düzeleceğine, az çalışarak çok gezeceğine, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evin içinde dalga görmek devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine, sevdiği insanla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine, hayatının güzelleşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada gemi dalga görmek başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, gözünün hiç bir şeyde kalmayacağına, birbiriyle dargın olan herkesi bir araya getireceğine, sevinçli ve güzel günler göreceğine işarettir.

Rüyada gökyüzünde dalga görmek ticaret hayatına atılacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, hayatının güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına delalet etmektedir.

Rüyada gölde dalga görmek zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, hayırlı işe, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada hafif dalga görmek sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, rahat edeceğine, stres ve sıkıntı yaratan durumların yakın zaman içinde uzaklaştırılacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine alamet eder.

Rüyada havuzda dalga görmek çekilen acıların unutulacağına, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına, hayata olan bakışının olumlu yönde gelişeceğine, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hırçın dalga görmek para ve makam sahibi olacağına, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, hak yolunu tutacağına işaret eder.

Rüyada iri dalga görmek deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, büyük başarılara ve işlere imza atılacağına, kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına, parasını dikkatli harcayacağına, hayırlı bir evlada sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada kara dalga görmek sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine, kazancının günbegün artacağına, çeşitli avantajlar elde edileceğine, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına alamet etmektedir.

Rüyada karada dalga görmek işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, çok hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, çok mutlu bir hayata sahip olacağına, sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine, yapacağı çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına yorulmaktadır.

Rüyada karadenizi dalgalı görmek ahlakta da olgunlaşıp, güzelleşeceğine, eğer babası uzaktaysa ona kavuşulacağına, terfi yolunun açılacağına, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, kötü bir durumdan dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına rivayet eder.

Rüyada kırmızı dalga görmek verdiği vaatleri yerine getireceğine, rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, dertlerinin dermanına kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kıyıya vuran dalga görmek inancı ile ilgili kafasına takılan her konuyu bilgili bir kimse ile paylaşarak, en doğru şekilde öğreneceğine, eline güzel fırsatların geçeceğine, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, yakınında bulunan sevdiği kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, bazı dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine yorulur.

Rüyada koca dalgalar görmek uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, yepyeni projelerle uğraşacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, hayır için gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, mal sahibi olacağına, kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına delalettir.

Rüyada küçük dalga görmek sırtının yere gelmeyeceğine, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, yaradanın kulunun yalvarışına kulak vereceğine, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, itibarıyla sosyal hayatta isim yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kum dalgası görmek parasının her zaman bereketli olacağına, büyük bir zenginliğe kavuşulacağına, zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, dileklerinin kabul olacağına, yüzünün eskisi gibi güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kumlu dalga görmek iş konusunda yeni yeni adımlar atılacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, bolluk ve bereketin artacağına inanılmaktadır.

Rüyada mikro dalga görmek yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına, aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada nehirde dalga görmek emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayata sahip olunacağına, geçiminin kolaylaşacağına, kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada okyanus dalgası görmek yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada saçını dalgalı görmek doğru iş ortaklığı yapacağına, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına, sıkıntılarını kendi özgüveni ve temkinli hareketleri sayesinde çözeceğine, bolluk, bereket ve zenginlik içinde olacağına, atılacak bazı adımlar ve verilecek yerinde kararlar sayesinde bazı kötü durumların tam anlamıyla düzeltileceğine delalettir.

Rüyada saçları dalgalı görmek çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına yorulur.

Rüyada sahilde dalga görmek sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da huzur içinde olacağına, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, rahata ereceğine tabir olunur.

Rüyada sakin dalga görmek kazancını arttıracağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, büyük atılımların yapılacağına inanılmaktadır.

Rüyada sel dalgası görmek fakir fukaraya yardım edileceğine, çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, en kötü zamanında yakınında bulunan ve çok değer verdiği bir kişi tarafından düzeltileceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına tabir olunur.

Rüyada temiz dalga görmek çok büyük bir mutluluk duyulacağına, mutluluk gözyaşı dökeceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada üzerine gelen dalga görmek çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine, dini inancını daha düzgün şekilde hayata geçireceğine, kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına yorulur.

Rüyada yeşil dalga görmek elinin darlıktan kurtulacağına, mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, stresini atacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, mutlu olunacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, çekilen hasretin biteceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Seher

Rüyamda evimin sokağında boylu boyunca dalgalar geliyordu. Dalgalar temiz berrak turkuazdı. Dalgalar sokağın öbür ucuna gelince yön değiştirip tekrar geliyordu. Bir ileri geri savrulup duruyordum. Sonrasında ise evime çıkıyordum.