Rüyada Dalıp Gitmek

Rüyada dalıp gitmek her zaman destek göreceğine, insanlara iş öğreteceğine, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine, can ciğer dost olduğu birisinin çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine işarettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, emrinde pek çok kişinin olacağına, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, üretim ya da satış yapıyor ise yeni siparişler alacağına, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına alamettir.

Rüyada dalıp gitmek kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına, Allah’ın izni ile rahata ereceğine, bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine, ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin hayatının bir anda renkleneceğine, geçmişteki tatsız konuların unutulacağına, duaların Allah katında karşılığını bulacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, birçok yeni bağlantı kurulacağına delalet eder.

Rüyada dalıp gitmek huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine, tartışmaların son bulacağına, yükünün hafifleyeceğine, çok mutlu olacağına, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına işaret etmektedir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin insanlarla bir araya geleceğine, hastalıklarının şifasını bulacağına, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments