Rüyada Dalmaçyalı Köpek Görmek

Rüyada dalmaçyalı köpek görmek yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, arif ve alim kimseler arasına gireceğine, askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına, dünya yaşamı için gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, hataları için ettiği tövbelerin Allah katında yerini bulacağına delalet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, kendisine yardımcı olması için birilerinden akıl danışması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada dalmaçyalı köpek görmek kısmetinin açılacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da huzur içinde olacağına, kazancın daha da arttırılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin edilen bir zararın telafi edileceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, ayrı kaldığı kişiler ile hasret gidereceğine, karlı işlere gireceğine, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına inanılır.

Rüyada yavru dalmaçyalı köpek görmek iş arkadaşlarının saygısını ve sevgisini toplayacağına, hayırlı bir iş için kredi çekileceğine, küslüklerin sona ereceğine, maddi olarak çok rahat edeceğine, Allah’ın kendisine tabiri caizse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına yorumlanır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin kazancının hiç bir şekilde daha azalmayacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, geçim derdi çekmeyeceğine, toplumdaki ve ticaretteki itibarının artacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ayşe

rüyamda bürsürü dalmaçyalı köpek görüyorumm onları dolaba merdiven girişinde koymaya çalışıyorumm

İpek

Rüyamda arkdaşlarımla eve gidiyordum ve yolda bir sürü köpek vardı. Binaya girdiğimde girişte bir dalmaçyalı ve başka bir köpek vardı. Yan tarafında ise birsürü yavru vardı ve yanımdaki kişiye yavru dalmaçyalı istiyorum dedim. O da bana istiyorsun ama bakmıyorsun dedi. Bende kapıda bakıcam dedim.(ben hayvanları çok seviyorum ve elimden geldiğince soaak hayvanlarına bakıyorum)

Ece

Rüyamda akşam vakti idi park gibi bir yerde banklarsa oturuyorduk ben köpeklerden korkarım yanimda da köpeklerden korkmayan erkek arkadaşım vardı 2 tane dalmaçyalı köpek geldi bunlar oynadı bende ay bana bulaşmasınlar kafasindaydim ki ikisi de bana doğru koştu köpekleri sevmeye başladım gitmek için harekete geçtiğimde 1 tanesi benim kolumu ısırarak tuttu basta dislerini batırmıyordu sonradan batırmaya başladı ve beni bıraktığında kolumun kanadığını gördüm köpekte üzgün görünüyordu

Elif

Rüyada havuzun içinde hem yetişkin hem küçük Dalmaçya li köpek görmek

Nisa

Rüyamda evimin karşı yolunda olurum ve önümden yürüyerek dalmaçyalı köpek gelir bende komşumuzun bahçesine girerim sonra dalmaçyalı köpekte gelir sokakta o kadar kişi olmasına rağmen benim peşimden gelir kardeşim bahçe kapısının önündeyken dalmaçyalı köpek onun arkasında belirir ben kardeşime ismiyle seslendikten sonra kardeşim arkasına bakıp köpeği gördüğünde o da köpek oluverir o benim peşimden gelmezken diğer dalmaçyalı köpek benim peşimden gelmeye devam eder

Dero

Rüyamda şuan yaşadığım evimin kapısında çok çok minik yavru bir dalmaçyalı köpek buluyorum (tasmalı ama) hatta havru olduğu için çişini kapımın önüne yapmış alıyorum kucağıma evimde zaten bir köpeğim var buda yaşar bizimle diyerekten,yavru olduğu için evede çişini falan yapıyo halıları kaldırmam lazım diyorum kendi kendime

nehir

okuldan geliyordum okulda yemek yemiştik ve ben cebime 3 tane sosis atmıştım daha sonra ingilizce hocamın yaşadığı siteye gidiyordum havalı bir güneş gözlüğü takıp yoluma devam edecektim ama bir arkadaşımı gördüm ilk tanımamazlıktan geldim sonra el salladım ama o beni küs olduğum birisine benzetti ve bana o şekilde hitap etti. daha sonra yanıma 3 köpek geldi biri siyah biri kahverengi biri dalmaçyalıydı. Dalmaçyalı cebimi kokladı ve cebimdeki sosisi istiyordu daha sonra kendimi birden evde buldum ve bitkileri 3 köpeğe benzettim

merve.23

Rüyamda ben kırlarda otururken birden Dalmaçyalı bir köpek beliriyordu . Arkasından da bir eşek , köpeği kovaliyordu . Bir süre sonra bir at belirdi ve o da eşeği kovalamaya başladı . Ben de kenarda onları izliyordum .