Rüyada Damadını Zayıflamış Görmek

Rüyada damadını zayıflamış görmek endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan kurtulup feraha çıkacağına, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, rüya sahibine dua edileceğine, zarar edilen konuların ve çalışmaların sona ereceğine, sevgisinin artacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine yorulur.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin etrafındaki başarılı insanların mutluluğunu paylaşıp, onları tebrik edeceğine, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine delalet etmektedir.

Rüyada damadını zayıflamış görmek kazancının artacağına, yeni arkadaşlıklar kuracağına, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına işaret etmektedir.

Rüyanın anlamına göre tek başına elde ettiği bir zaferin doyasıya keyfini yaşayacağına, risk almaktan özenle kaçınacağına, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, sıkıntılarını bir şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine alamettir.

Rüyada damadını zayıflamış görmek yaşamının bir disipline oturacağına, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına, mutlu bir beraberlik yaşanacağına, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine, hayattan zevk alacağı günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin neşeli zamanların yaşanacağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, hastaysa şifa bulacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, yeni dostlukların başlayacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments