Rüyada Damat Görmek

Rüyada damat görmek evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, ilerleyeceğine, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına yorumlanır.

Rüya yorumu lugatına göre kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine, Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine inanılır.

Rüyada abimi damat görmek arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına alamettir.

Rüyada ablamın damadını görmek büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine inanılır.

Rüyada ağlayan damat görmek ilerleyeceğine ve el üstünde tutulma şansına hâsıl olacağına, başarılı işler sayesinde rüya sahibinin her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına, işlerin sürekli artacağına delalettir.

Rüyada amca damadı görmek maddi olarak ferahlık yaşanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını olumlu şekilde almayı başaracağına, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada annenin damadını görmesi sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, hayatının olumlu yönde devam edeceğine, kazancı bol işlerle uğraşıp, hayırlı işler yapacağına, elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşını damat görmek sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada asker damat görmek atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, sevdiğinden yana hayır göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada at üstünde damat görmek yaptığı bir iyiliğin kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ata binmiş damat görmek dini bütün kimselerin takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, kazancının artacağına alamet eder.

Rüyada ayrılmış damadını görmek kendisi için büyük bir şans olacak olayların vuku bulacağına, çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, huzura erileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada babayı damat görmek onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz damat görmek zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, dünya malı edineceğine, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada boşanmış damadını görmek sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, başına çok güzel olaylar geleceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına yorumlanır.

Rüyada çirkin damat görmek çevre değiştireceğine, iç dünyasının güzelleşeceğine, yaşamındaki engellerin kalkacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, güzel günler yaşayacağına delalettir.

Rüyada cüce damat görmek zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, kendisine bir iftira atan kişinin ortaya çıkarılması ve iftiranın gerçek olmadığının ispatlanması konusunda elinden gelen herşeyi yaparak gerçekleri insanlara göstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada cumhurbaşkanının damadını görmek tüm huzursuzlukları ortadan kaldırarak hayatına daha sakin, huşu içinde devam edeceğine, karanlık zamanların aydınlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, hedeflerin gerçekleştirileceğine, sıkıntıların ve stresin son bulacağına, uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına alamettir.

Rüyada dayımın damadını görmek çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına, bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına, girilecek bir işin fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, eşlerin muhabbetinin artacağına, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düğün damat görmek işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine, ağız tadının yerine geleceğine, mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı başaracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada engelli damat görmek maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada erkek damat görmek büyük kazanımlar elde edeceğine, çalışmaların büyük getirileri olacağına, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına delalettir.

Rüyada erkek kardeşini damat görmek emeklerinin karşılığını göreceğine, hayırlı kazançlar elde edeceğine, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, ömrü boyunca mutlu olacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına yorulmaktadır.

Rüyada eşini damat görmek eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, rahat bir nefes alınacağına, yüceleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada gelin olup damat görmek kötü günlerinin biteceğine, çalışmalarının eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, hep çaba gösteren kimse olacağına ve bu sayede çevresindeki kişilerin takdirini kazanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada gelinlik damat görmek keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, iyi giden iş yaşantısının özel hayatına ve aile yaşamına da olumlu yönde yansıyacağına, kişinin afiyette kalacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada gelinlik giyip damat görmek helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına, aileye büyük bir ev alınacağına, bazı gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine alamettir.

Rüyada görümcenin damadını görmek yüzünün hep güleceğine, kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına işaret eder.

Rüyada gülen damat görmek hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, hayal edilen her şeye kavuşulacağına, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına işaret etmektedir.

Rüyada güzel damat görmek büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, kötü halden iyi hale geçeceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada hala damadı görmek maddi gücünün katlanacağına, ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine inanılır.

Rüyada iki damat görmek kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, iyi kısmetleri olacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kayınvalidenin damadını görmesi parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kaynananın damadını görmesi kısmet bolluğu yaşanacağına, yaşamayı bileceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada kel damat görmek elinize para geçeceğine, her geçen gün başarıların artacağına, korkularının ve kuruntularının biteceğine, zenginliğe kavuşacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına işarettir.

Rüyada kocasını damat görmek çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, spor yapmaya başlanılacağına, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, işlerinde yenilikler yapacağına delalet eder.

Rüyada komşunun damadını görmek konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, lükslerinden feragat etmeyeceğine, verilen sözlerin tutulacağına inanılır.

Rüyada mavi gözlü damat görmek aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünya evine gireceğine, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine delalet eder.

Rüyada müstakbel damat görmek muradın yerine geleceğine, birlikte aynı işyerini paylaştığı kimselere tecrübelerini aktaracağına, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada mutsuz damat görmek yaşanan güzel günlerin ardından daha daha güzel olayların yaşanması ile birlikte çok keyifli hale geleceğine, daha çok saygı ve destek göreceğine, iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine inanılır.

Rüyada namaz kılan damat görmek bir gönül ilişkisine başlanacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına inanılmaktadır.

Rüyada oğlunu damat görmek işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, kendini bilerek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş damat görmek sorun yaratacak bir projeye dâhil olunmayacağına, iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına inanılmaktadır.

Rüyada ölmüş kişiyi damat görmek maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına yorulur.

Rüyada ölü damat görmek muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, hayal edilen yere hızlı bir şekilde gelineceğine, neşe içinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada oynayan damat görmek kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına rivayet eder.

Rüyada patronun damadını görmek parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, bir ihanet haberi alacağına ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına, yeni bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada sadece damat görmek ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına, tayin ve atama haberine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sakallı damat görmek yaşamı boyunca ilkelerinden ödün vermeyeceğine, başarılı hamleler yaparak kötüye giden bir durumu tersine çevireceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına işaret eder.

Rüyada sakat damat görmek çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, sağlığının yerine geleceğine, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sarhoş damat görmek hedeflerine yaklaşacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, ailesinin sevgisini ve saygısını kazanmanın ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğini damat görmek olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, kısmetinin her zaman açık olacağına, hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliyi damat görmek gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, büyük adımlar atacağına, hayatın kendisini hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere erişmesini sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada şişman damat görmek malının artmasını sağlayacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada teyzemin damadını görmek üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, hem moral hem de sorunlarına çareler bulacağına, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına yorumlanır.

Rüyada topal damat görmek inanca ve cesarete sahip olacağına, aile fertlerinin sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada üzgün damat görmek yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bir sorunun çözüleceğine, dargınların yeniden bir araya geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada uzun saçlı damat görmek bir kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, iş üstüne iş teklifi alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yabancı damat görmek İslami olarak Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına, büyük bir aşk yaşayacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına alamettir.

Rüyada yakışıklı damat görmek maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, uzun bir süre boyunca rahat edilecek bir döneme girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yanında damat görmek kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, umudunu yitirdiği konuların ilerleme ve iyileşme göstereceğine, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına yorulmaktadır.

Rüyada yaşlı damat görmek toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına, kişinin ağız tadına kavuşacağına, şifa bulacağına alamettir.

Rüyada yeğenini damat görmek müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine alamettir.

Rüyada yeni damat görmek maddi gücünün her geçen gün artacağına, aile saadetinin artacağına, ticaret hayatına atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada zengin damat görmek her daim temkinli olacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ruziyenur Topcu

Rüyamda birden evleniyordum hamile değildim ama insanlara sevgilimle yalan söylemişiz ve aniden köyde evleniyoruz hiç bir şey istediğimiz gibi değil ve sevgilim düğünümüz esnasında bir sandalyede oturmuş çok üzgün ve sinirli ben böyle olsun istemedim diyordu mutsuzdu düğün bittiğinde gelip beni almamıştı aradım ve gelemeyeceğini istemediğini söyledi düğün yaptığımız evde kaldım öylece

Gizem

Rüyamda üzerimde gelinlik ve kinalik gordum kinaligim yesildi dugunum oluyordu ve ben dugun alanindan aglayarak uzulerek uzaklasiyordum hava kapali yagmur yağıyor du daha sonra damat ve bir suru insan beyaz atlara binmis ardimdan geliyordu elime kina dolu bir kap verdiler kokusu tarhana corbasi gibiydi ben onde onlar ardimda düğün alanina gidiyorduk ki uyandim yorumunu öğrene bilir miyim ? Şimdiden teşekkürler