Rüyada Danadan Korkmak

Rüyada danadan korkmak evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, tüm isteklerine kavuşacağına, yeni bir sayfa açmak için var olan hayatını tamamen değiştiren rüya sahibinin, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, yaşama isteğinin artacağına, kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına, bunalmadan, maddi olarak asla daralmadan, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına işaret etmektedir.

Bu rüya deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, bol kazanç elde edileceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve güzelleşeceğine, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına yorulur.

Rüyada danadan korkmak manevi olarak çok rahat edileceğine, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, karlı işler yapacağına, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine delalettir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada danadan korkmak mutlu olacağına, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, yeni gireceği ibr işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına yorumlanır.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak zengin olacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments