Rüyada Davetiye Görmek

Rüyada davetiye görmek hem moral hem de sorunlarına çareler bulacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, zor zamanların ferahlığa çıkacağına, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına rivayet eder.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada altın davetiye görmek atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına, ailesiyle birlikte bazı konser etkinliklerine katılacağına, gelişen olayların yüzünü güldüreceğine alamet eder.

Rüyada başkasının davetiyesini görmek aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, sevdiği kimseler ile özlem gidereceğine, maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz davetiye görmek tüm evlatlarının kendisi için çok hayırlı olacağına, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına alamettir.

Rüyada boş davetiye görmek sıkıntılarını üzerinden atacağına, işyerinde daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, kurulan hayallerin bir bir gerçeğe dönüşeceğine işarettir.

Rüyada evlilik davetiyesi görmek her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, hayırsız bir işin dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, borçlarını bitireceğine inanılmaktadır.

Rüyada kahverengi davetiye görmek çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına, en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, hayatı boyunca şansın hep iyi devam edeceğine, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine yorumlanır.

Rüyada kına davetiyesi görmek rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, yükünün hafifleyeceğine, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına, yüzünün güleceğine, çok mutlu olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı davetiye görmek güzel ve sevinçli günler görüleceğine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda güzel bir haber geleceğine, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına, borçlarını ödeyeceğine, elinde bulunan işte bol kazançlı bir proje gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada mahkeme davetiyesi görmek iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada mavi davetiye görmek giriştiği bir işten çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, hayır için gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, refah içinde olacağına, aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına yorulur.

Rüyada mavi renkli davetiye görmek eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, ruhen ve düşünce olarak hafifleyeceğine, yükünün hafifleyeceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada mor davetiye görmek kolay yoldan gelir elde edeceğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, rahata ereceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, işlerini yoluna sokacağına, sorunlarını gidereceğine, sıkıntılarının geçeceğine alamet eder.

Rüyada nikah davetiyesi görmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, sıkıntılarının zamanla geçeceğine, yatırım ve iş konularında desteğe ihtiyaç duyulacağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada pembe davetiye görmek bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine, belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, zor ve kötü günlerden geçtikten sonra ferahlığa ulaşacağına, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sarı davetiye görmek kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, duaların Allah katında karşılığını bulacağına, zahmetli işlerin kolaylaşacağına, çekilen sıkıntıların son bulacağına, beklentilerinin yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada siyah davetiye görmek geçim sıkıntısının olmayacağına, aile ve iş hayatının eskisinden de iyi olacağına, kolaylıklara, fırsatlara ve kısmetlere sahip olacağına, rüya sahibi erkekse şansının açılacağına kadın ise eşi ile başarılı işler yapacağına, elindeki imkanların artacağına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada söz davetiyesi görmek işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, zor durumda olan kişileri unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, mal mülk sahibi olacağına, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada sünnet davetiye görmek hayırlı gelişmeler yaşayacağına, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine, işlerinin çok iyi olacağına delalettir.

Rüyada yeşil davetiye görmek yüksek makamlara geleceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine, işinde başarılı olacağına, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına, sözünde duracağına, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yırtık davetiye görmek geçim kolaylığı içinde olacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, hayatının güzelliklerle, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, hastalıklardan ve kederlerden uzak olacağına, ailesinin tüm sıkıntılarda kişiye yardım edeceğine, elinin bollaşacağına alamet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ferda agah

Daha oncede yazdim ama cevap yazmadi iz ..yine sansimi deniyorum… Ben rüyamda kizimin dugun davetiyesiymis buyuk altin sarisi bir davetiye dugun ciraan sarayinda olacakmis..ben de cok sadirdim ama belli etmedim.
.fakat diger tarafla bi anlasmazlik oldu ..ben ablamlara diyorum ki bunlarla olmaz ben anlasamam bunlar bize simdiden surat astilar diye..yinede davetiyenin guzelligini de aklimdan cikaramiyorum
Hayir olsun inşallah vok huzurlu uyandi

Ferda agah

Tesekkurler

Serpil

Boş bir arazide giderken düğün davetiyelerimi yerde gördüm arabaya bindik ama yerde olmasından rahatsız olduk topladık eşim ile yere bir çukur açıp toprağa gömdük davetiyeleri

Hasan

Merhabalar;
Rüyamda ,ayrılmış olduğum eski yerin ürün müdürü arkadaşım ile beraberiz. ortada bir davetiye var. o davetiyede eski çalışan olarak benim ismimle beraber başka isimlerde mevcut . davetin konusu ise 21. yıl kutlaması diye geçiyor. yorumlarsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.