Rüyada Dayı Ölmüş Görmek

Rüyada dayı ölmüş görmek geçim derdinin baş göstermeyeceğine, bu dönem boyunca hak yolundan hiçbir şekilde ayrılmadan, şükrederek, sabırla hayatına devam edeceğine, hastalıkların iyileşeceğine, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine, atılan adımların son derece isabetli ve doğru olacağına, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, aklındaki şeytanı yenmeyi başararak hak yoluna gireceğine, ticarette şansının yaver gideceğine işaret eder.

Rüyada babamın dayısının öldüğünü görmek kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, rahatının yerine geleceğine, çok rahat edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, rızkının ve kazancının bol olacağına, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, evine daha fazla kazanç getireceğine, iyi niyetli sandığı birinin bazı yanlışlarını öğreneceğine ve daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin dayısının öldüğünü görmek iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, yaşadığı sorunların büyük bir kısmından kurtulmasına ailesinin kendisine yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına, yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına, büyük rahatlık yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin beklentilerin gerçekleşeceğine, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, zorlukları teker teker aşacağına, karamsarlığın ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada öz dayısının öldüğünü görmek kafa kurcalayan bir problemin dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, dertlerinin şifasını bulacağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine, yüzünün gülmeye başlayacağına, hayırlı terfiler alınacağına delalet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, insanların gözünde olduğu kadar Allah katında da iyi mertebelere yükseleceğine, evine huzurun ve bereketin geleceğine, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, alınacak mutlu bir haberin eşi ile ikisinin de hayatlarını baştan sona değiştireceğine delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Dayı Ölmüş Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Vefat eden dayimi ruyamda tekrar vefat ettigini tabutun icinde goruyorum

  • Sevgili Kamil,
   Rüyada vefat etmiş dayının tekrar öldüğünü ve tabutun içinde olduğunu görmek irtibata, olanaklara ve mutluluğa yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına; istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına; yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına; özel hayatında hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına alamettir.
   Gündüz Niyetine yolunuza ışık tutsun…

 2. ruyamda esimin dayisinin oldugunu gormek mezarlikta gomdugunu gordum annemle agladigimi gormek mezar basinda

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya yeniliğe, müjdeye ve insana işarettir. Rüya alimlerine göre işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine; uzun süredir görüşmediği bir yakınının müjdeli haberle geleceğine; çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim