Rüyada Dedemin Düştüğünü Görmek

Rüyada dedemin düştüğünü görmek hayırlı kişiler ile tanışacağına, elindeki imkânları ailesi için seferber edeceğine, istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama oturacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, bütün işlerinin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine, hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine, kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, aile fertlerinden destek göreceğine ve hayır bulacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada dedemin düştüğünü görmek uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile Allah katında tövbelerinin kabul göreceğine, hayatında aşama kaydedeceğine, işlerine bereket geleceğine, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin hâkim olacağına tabir olunur.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin uzun zamandan beri devam eden sorunların sona ereceğine, kısa bir aradan sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, hayatına yeni ve temiz bir sayfa açacağına, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dedemin düştüğünü görmek evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, mesleki ve ahlaki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, ailesinin mutluluğu için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, hane içine ay doğacağına alamettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kişinin başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, işlerinde başarı elde edeceğine, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, mutlu bir aile hayatına sahip olacağına alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şerife

Rüyamda dedem düştü. Sokaklar kazılmıştı ince uzun çekilde. Dedem de ordan geçmeye çalışırken içine düştü. Sonra ordan çıktı koluna girip eve götürdüm. Eve götürürken ağladı