Rüyada Değerli Taş Çıkarmak

Rüyada değerli taş çıkarmak özlemlerini bitireceğine, kalabalıktan uzak olacağına, büyük borçlara girmeyeceğine, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, sırtının asla yere gelmeyeceğine, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine delalet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine, ahiret inancına göre yaşanacağına, güzel devam eden aile ilişkilerinin iş hayatına olumlu yansıyacağına, eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına delalet eder.

Rüyada denizden değerli taş çıkarmak gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, mutluluktan gözyaşı dökeceğine, moralinin yerine geleceğine, rahatının yerinde olacağına, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, berekete kavuşacağına, bolluk içinde zengin bir hayat sürüleceğine alamet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin çocuk sahibi olmak isteyen erkekler için eşinin hamile olduğu haberini alacağına, gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize, kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına, güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, yeni arkadaşlık kuracağı birinin güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına delalettir.

Rüyada topraktan değerli taş çıkarmak yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine ve gelirinin artacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zamanda alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, ppsikolojisinin yaşadığı güzel olaylar sayesinde daha iyi olacağına alamet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin işlerinin hemen hallolacağına, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine, her zaman hürmet göreceğine, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, herkesi kendisine hayran bırakacağına rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Öznur

Yengem ve ben ormanlık alandan çok garip yerlerden geçtik rüzgarlıydı hava. Bi sürü harabe yıkık evlerin içinden geçtik. Bi odanın içinde siyah poşetin içinden saz çıkardık ama gitarda benziyordu. Kırdık içinde beyaz yapışkan Bi köpük vardı içindede Bi sürü doğal taş vardı ama hızlı hızlı çıkarıyorduk sanki birinden gizli yapıyormuşuz da biri arkamızdan gelecekmiş gibi hissediyordum. Taşları çıkardık ve uyandım