Rüyada Delik Görmek

Rüyada delik görmek kazanılan paranın Allah yolunda harcanacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, insanlara yardım elini açarak mutlu olacağına, büyük ses getirecek işlere girileceğine, çalışmalarının karşılığını alacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin rahata ereceğine, geçim sıkıntısı çekilmeden istediği hayatın yaşanılacağına, büyük bir ortaklığa girileceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacak bir işe başlanılacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına alamettir.

Rüyada ağızda delik görmek ticaretin açılacağına, düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna, alim bir kimse sayesinde dinde olgunlaşacağına alamet eder.

Rüyada alnı delik görmek rahat bir nefes alınacağına, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, sıkıntıların, dertlerin ve zorlukların biteceğine, Allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada arabada delik görmek zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, dertlerin aşılacağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada arka deliği görmek bir aile dostunun olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada avucunda delik görmek hayatının adeta cennete döneceğine, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayakkabı delik görmek resmi bir kurumda işe girileceğine, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayakta delik görmek yeni kısmetlere nail olacağına, eline para geçeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına delalettir.

Rüyada baca deliği görmek kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına yorumlanır.

Rüyada bacakta delik görmek sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine işarettir.

Rüyada banyo deliği görmek sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başında delik görmek aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, gülüp eğleneceğine, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada belinde delik görmek kazancındaki verimliliğin artacağına, mutlu ve sağlıklı olacağına, toplumda itibarının ve saygınlığının yükseleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada bileğinde delik görmek ilerleyeceğine bu sayede amaçlarına nail olacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına inanılmaktadır.

Rüyada boğazı delik görmek uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, üzerindeki ağır yüklerin biraz olsun hafifleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada boynunda delik görmek rahata erileceğine, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeye yakında kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada camda delik görmek bir arkadaşı ile kardeşten öte olacağına, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada cebi delik görmek kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, hayal edilen ve istenen ne varsa hepsine kavuşulacağına, yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada çenede delik görmek tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çivi deliği görmek adımların çok iyi bir yol açacağına, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada çorabı delik görmek eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine, rahat ve güzel günler geçireceği günlerin geçici değil, bir ömür olacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine işarettir.

Rüyada cüzdanı delik görmek kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren rüya sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, huzurlu günlerin yakında olduğuna ve huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dağda delik görmek düşmana karşı mahcup olmayacağına, eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine, iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine işarettir.

Rüyada dar delik görmek maddeden çok maneviyata önem vereceğine, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına, kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına yorulmaktadır.

Rüyada denizde delik görmek çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, eline çok güzel fırsatların geçeceğine yorulur.

Rüyada derin delik görmek birikiminin artacağına, ilim ve irfan sahibi olunacağına, istenen her şeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dilde delik görmek hayırlı zamanlar geçireceğine, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, işlerinin yoluna gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada diş etinde delik görmek kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına, hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine işaret eder.

Rüyada dişi delik görmek müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine işaret eder.

Rüyada dizde delik görmek içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, bol rızık sahibi olunacağına, çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına işaret eder.

Rüyada elbisede delik görmek ters giden olayların düzeltileceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada ensede delik görmek zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, işinde yükseleceğine, kazancını artıracağına inanılır.

Rüyada evde delik görmek uzun bir süre boyunca bir olayın olumlu etkilerinin süreceğine, inanca ve cesarete sahip olacağına, yorgun ve hasta bir aile büyüğüne yardım edip hayır duasını kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada evin zemininde delik görmek rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada giyside delik görmek gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, iyi hissedeceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da sayesinde nasipleneceğine işaret eder.

Rüyada gökyüzünde beyaz delik görmek çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, rahatının ve konforunun yerine geleceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gökyüzünü delik görmek dostları ve sevdikleri ile güzel vakit geçireceklerine, kadim dostları ile eskileri yad edeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, atılacak adımlar sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına tabir olunur.

Rüyada göz kapağını delik görmek fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına yorulmaktadır.

Rüyada gözde delik görmek kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, bir mesele konusunda hissettiklerinin gerçekle örtüşeceğine, insanlar tarafından takdir edileceğine tabir olunur.

Rüyada halıda delik görmek rakiplerini köşeye sıkıştıracağına, uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına, yaptığı işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına buna bağlı olarak ta maddi kazancının artacağına delalet eder.

Rüyada havalandırma deliği görmek uzun bir zaman çekilen sıkıntıların sona erip güzel günlere kavuşulacağına, sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, eski ahbapları ile iyi geçim halinde olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada iğne deliği görmek işlerinin yoluna gireceğine, beklenilen takdiri alacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine alamettir.

Rüyada kalbi delik görmek işlerinin bir süre güzel gideceğine, hayır getirecek yollara girileceğine, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kalçada delik görmek yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine, şansın ve bahtının açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kapı deliği görmek çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir soru yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine inanılır.

Rüyada karanlık delik görmek rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, maddi ve manevi olarak güçleneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada karnı delik görmek büyük paralar kazanılacağına, uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine, ferahlığa çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kayada delik görmek uzun bir seyahate çıkılacağına, sevinilecek bir haber alınacağına, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kıçının deliğini görmek çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, çok sağlıklı olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada kıyafette delik görmek mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına inanılır.

Rüyada köstebek deliği görmek hayat arkadaşı ile iyi bir geçim içinde olacağına, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kulağı delik görmek kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, dinç kalacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kulakta iki delik görmek huzurlu günler geçirileceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, ileride saygın bir kimse olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada lavabo deliği görmek kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, yüzünün güleceğine, saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada memede delik görmek sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına, hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, aradığı kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine, çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mermi deliği görmek temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezarda delik görmek aydınlık bir yola çıkılacağına, hayatından memnun olacağına, daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada mezarlıkta delik görmek yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına, kazancının hiç azalmayacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına alamet eder.

Rüyada odada delik görmek işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine yorulur.

Rüyada omuzda delik görmek sevdikleriyle arasının açılacağına, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini görüp mutluluktan havalara uçacağına, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada pantolonu delik görmek yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, bol rızık ve para sahibi olacağına işarettir.

Rüyada parmakta delik görmek çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına, ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine ve kendini Allah yoluna revan edeceğine, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşamayacağına işarettir.

Rüyada pencerede delik görmek endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, hasret çekenlerin buluşacağına, hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sırtta delik görmek her türlü kötülükten uzak durulacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada siyah delik görmek insanlarla arasının iyi olacağına, mutlu olunacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına alamet etmektedir.

Rüyada soba deliği görmek kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, birçok konudaki problemlerin bir anda çözüme kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada solucan deliği görmek sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada su deliği görmek kazancının da mutluluğunun da artacağına, doğru iş ortaklığı yapacağına, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada tarlada delik görmek zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına, karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada tavşan deliği görmek sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine, rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına inanılır.

Rüyada tişörtte delik görmek pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, başarılarının artacağına, Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada toprakta delik görmek maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada vücudunda delikler görmek daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına, bundan sonra güvendiği kişiler ile birlikte yürüme kararı alacağına, çok yoğun çalışacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yanakta delik görmek elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yolda delik görmek saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, günlerini insanlara iyilik dağıtmak için harcayacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine yorumlanır.

İlk yorumu sen yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.