Rüyada Demirden Kaymak

Rüyada demirden kaymak elinin bollaşacağına, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, rahat edeceğine, sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, yakında güzel haberler alarak sevineceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına, başarıya ve zafere doymayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, başarılarının devamlı olacağına, psikolojik olarak toparlanacağına, kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, ortalığın sakinleşip, durulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada demirden kaymak sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, ne kadar çalışırsa kazancının aynı oranda artacağına, çocuk sahibi olacağına, hem makamının hem de kazancının artacağına, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, uzun süre önce sorun yaşadığı bir iş arkadaşı ile aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, huzurunun yerine geleceğine, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine delalet eder.

Rüyada merdiven demirinden kaymak sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, hastalığının düzeleceğine, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, canla başla çalışacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, kendisine engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı güzel adımlar atılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ailesine ve çevresine örnek olacak bir birey olarak yaşayacağına, gelirinin önemli oranda çoğalacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments