Rüyada Denizde Balıkla Yüzmek

Rüyada denizde balıkla yüzmek kazalardan ve belalardan korunacağına, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, sorun yaratan bazı davranışların terk edileceğine, ticarette büyük bir itibar sahibi olacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, işlerin iyiye gideceğine işarettir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin dini vecibelerini yerine getireceğine ve huzurlu bir hayat süreceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, çok üst mevkilere yükseleceğine, gelecek zamanlarda kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada berrak denizde balıklarla yüzmek dünya yaşantısında çok rahat edeceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına delalettir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin endişelerin ve dertlerin biteceğine, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, asla dert yüzü görmeyeceğine, yaşanan hastalıkların sona ereceğine, işlerinde çok başarılı olacağına, dikkatli düşünülerek atılan adımlar sayesinde hayatının afiyette geçeceğine işarettir.

Rüyada temiz denizde balıklarla yüzmek göreceği destekten dolayı moral bulacağına, rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek çok iyi hissetmesine yarayacağına, şansının iyiye döneceğine, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, yaptığı yardımların karşılığını bulacağına, bir aile dostunun olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
pınar

merhaba rüyamda balıklarla beraber bi adamla yüzüyorduk ama balıklar güzel değildi etrafımızı sarmışlardı ve beni ısırmalarından korkuyordum kıl payı kurtuluyordum ve rüyada denizin içindeki kız bendim bunu biliyordum ama başka biri kılığındaydım

Ercan

Rüyamda balıklarla yüzüyorum hemde isiriyorlar bir anda karaya kucağımda hamile bir kedi ve kedi denize geri dönmek istiyor

Cey

Merhabalar, rüyamda bir grup arkadaşımla başka bir şeyden kaçıyorduk. Dev dalgaları olan bir denize düşünmeden girdim. Ama suyun altına doğru indikçe nefes almaya devam ediyordum ve sonrasında bir balığa dönüştüğümü fark ettim. Suyun altı yüzüne nazaran çok dingindi ve rahatça yüzebiliyordum. Balıklar da benimle birlikte yüzüyorlardı. Şu sıralar sağlık sorunlarıyla uğraşıyorum. Bunun sağlığa yorabileceğimiz bir tarafı var mı?