Rüyada Denizin Köpürüp Taşması

Rüyada denizin köpürüp taşması elindeki yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, rahata kavuşacağına, zararlarını daha çok çalışmayla telafi edileceğine, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, çok mutlu olacağına inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin sıkıntılarının son bulacağına ve hayatında sahip olmak istediklerine bir bir ulaşacağına, çok sevdiği birisi ile aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, beklentilerin hızla gerçek olacağına, rahata ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada denizin köpürüp taşması gönül işlerinin hareketleneceğine, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine, çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, etrafındaki kişilerin takdirlerini kazanacağına, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, çevresinde zenginliği ile nam salacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada denizin köpürüp taşması örnek, saygı değer, sözü dinlenir, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koşacağına, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına, kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine, arkadaşını bir konuda başarıyı elde edebileceği konusunda cesaretlendireceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatos

Rüyamda arkadaslari ziyaret ediyoruz
Dönüş yolunda biraz yol alıyoruz deniz kenarında dinlenme tesisi görüp duruyoruz deniz birden köpürüp taşmaya basliyo ilk dalga diz kapaklarımıza gelince kaçıp yıkık bir binaya çıkıyoruz tanımadığımız bir kadına da yardım ediyoruz ikinci dalgayla her yer su altında kalıyor birden tüm Su çekiliyor su altında kalan insanlar hiç birşey olmamış gibi arabaya binip uzaklasiyorlar çok şaşırıyoruz nasıl olmediler araba nasıl çalışıyor diye. Rüyamı yorumlar misiniz