Rüyada Deprem Meydana Gelmesi

Rüyada deprem meydana gelmesi ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, hanesine huzurun dolacağına, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin rızkının genişleyeceğine, fakirliğe ve yokluğa düşerek güçlük çeken kişilere elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen kendi zevkleri için de para ayırabileceğine, büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine, sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada deprem meydana gelmesi verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, hayırlı bir karar verileceğine, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Ulemaya göre rüyayı görenin tatsız sözlerin unutulacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine, göstereceği performans sayesinde iş konusunda teklif alınacağına, küslük yaşadığı kişiler ile aralarındaki buzların eriyeceğine, ailesini mutlu edeceğine, sahip olduğu motivasyon sayesinde her zorluğun üstesinden kolaylıkla geleceğine işaret eder.

Rüyada deprem meydana gelmesi rakiplerine karşı güç elde edeceğine, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, en gösterişli arabalara bineceğine işaret eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, telaşlı geçirilen günlerin kişiye mutluluk vereceğine, yurtdışına gidileceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments