Rüyada Depremden Sağ Kurtulmak

Rüyada depremden sağ kurtulmak uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, uzun bir ömür süreceğine ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına, yaptığı hataları düzelteceğine, insanlara yol göstereceğine, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü bir kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin çocukları tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, aksiliklerin alınacak yardımlar sayesinde aşılacağına, sıkıntılarından yapacağı düzenli birikimler sayesinde kurtulacağına, yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi bileceğine, epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına delalettir.

Rüyada depremden sağ kurtulmak hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, atılıma geçeceğine, atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılması ile başarıya ulaşılacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına işaret etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibinin hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden bertaraf edileceğine, mallarının ve kazancının çoğalacağına, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, özel hayatın istenildiği gibi gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük depremden sağ kurtulmak içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, evindeki kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, rahata ereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, sevdiklerinin destek vermesi ile birlikte uzun zamandan beri yapmayı çok istediği bir işe gireceğine, ömrü boyunca mutlu olacağına inanılmaktadır.

Yorumcuya göre tartışmaların yakın zaman içinde ve zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, hane içinde bir durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments