Rüyada Depresyonda Olmak

Rüyada depresyonda olmak üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, bir dostunun tavsiyesi ile içinden çıkılmaz hallerden kurtulacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine, kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket ihsan olunacağına, çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına, çözüm bulmak için fikir danışacağına, kafasını kurcalayan bir konuda tecrübe sahibi bir kişiden yardım alacağınıza, zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına, kazançlı kapıların açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, işlerin canlanacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada depresyonda olmak mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, daha pozitif biri olacağına, yüzünün gülmeye başlayacağına, isteklerini yerine getireceğine, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, kötü bir durum ardından çabuk toparlanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, hayatının her döneminde bolluk ve bereket göreceğine, her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, rızık bolluğu içinde olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada depresyonda olmak bir bebek sahibi olacağına, emrinde çalışacak insanları kendisinin yönetip, yönlendireceğine, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına, önünün açılacağına, gönlünce yiyip içeceğine rivayet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, başarıdan başarıya koşacağına, hak ettiği mutluluğu yakalayacağına, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments