Rüyada Dere Yatağı Görmek

Rüyada dere yatağı görmek çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, yaşamının her geçen gün iyiye doğru gideceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına, yeni tanıştığı birisi ile birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine, rütbesinin yükseleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada dere yatağı görmek bir kişinin kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına, üzüntülerin sona ereceğine, kudret sahibi olacağına, yeni bir sayfa açmak için var olan hayatını tamamen değiştiren rüya sahibinin, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, anne babasının istediği yoldan gideceğine, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, çok değer verdiği ve saygı duyduğu bir kişinin yardımları sayesinde sıkıntılarını ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada büyük dere yatağı görmek çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, sıkıntılarını çözeceğine yorumlanır.

Rüya tabircilerine göre ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına, saygın bir hayat yaşayacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacağı bir hayat süreceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Dere Yatağı Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. ruyada bos bir dere icindeyiz ama derenin ici balik derisine benziyor her yer öyle kaplı. sonra icinden çiçekler buluyoruz bazilari cok büyük rengarenk çiçek açmış

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya ferahlığa, yola ve mutluluğa işarettir. Rüya yorumuna göre hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine; işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına; büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına delalettir.

 2. Merhaba rüyamda devasa bir boğa gördüm.Akan büyük sukanalının yanındaydı.Birden su kanalına girdi ve akıntı yönünde yürümeye başladı.Bende boğayı seyrettim.yorumunu öğrenebilirmiyim

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya yola, olaylara ve iyiliğe işarettir. Rüya alimlerine göre başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına; iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine; kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine işaret eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim