Rüyada Deve Görmek Binmek

Rüyada deve görmek binmek baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, ticaretinin hızlanacağına, hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, aradığı çareleri bulunacağına, zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin hiç beklemediği ve neredeyse hayatını olumlu yönde değiştirecek bir şeyler yaşayacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, yaptığı işte sivrileceğine, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, hayallerinin, isteklerinin, amaçlarının ve beklentilerinin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada deve görmek binmek paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine, kötü günlerin biteceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına, yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin sevdiği bir kişinin insanlara karşı sevindirici şeyler yapacağına, sevincinin sabun köpüğü gibi sönmeyip, ömür boyu devam edeceğine, bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, yaşamında kolaylıklara kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada deve görmek binmek herkesi kendisine imrendireceğine, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, bazı konularda önayak olunacağına, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, işlerinin yolunda gideceğine rivayet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin vazife aldığı bir projeyi alnının akı ile teslim edebilmek için bu konuda uzman kişiler ile bağlantı kurulacağına, emeklerinin karşılığını alacağına, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde hiç tekrar etmeyeceğine, bir tartışmada kazanan ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
fey

rüyamda teyzemin orda bir deve vardı ve insan gibiydi bizim için öyle seviyorduk. deveyi satmaya karar verdiler evden çıkardık evlerinin karşısındaki kulübeye getirdiler kuzenlerimden biri kapıyı kilitlerken oraya yaklaştım içeri girip son kez görmek istedim herkes üzgün ve ağlıyordu. kapıyı açıp girdim deve de insan gibi oturmuş üzgün baygın gibiydi çok ağladım öyle de uyandım

Nur

Rüyamda annemle beraber cenazeye gidiyoruz ölen kişi annemin yengesi ev girişinde herkes siyah giyinmiş ve deve kesilmiş oluyormuş daha sonra çıkıyoruz babannem kek yaptım bize gelin diyordu