Rüyada Deveden Korkmak

Rüyada deveden korkmak yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına, dertlerine derman arayacağına, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, rahat şekilde yaşayacağına, ekmek teknesi olan işinin her zaman çalışır halde olacağına inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin sorunlarından zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, yaptığı hatalardan ders alacağına inanılır.

Rüyada deveden korkmak yalnız olmadığı için çok sevineceğine, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, bir problemi çözmek için kime gideceğine karar verip alınacak tavsiye ile esenliğe kavuşacağına, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini gururlandıracağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, kazancının artacağına alamettir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına delalet eder.

Rüyada deveden korkmak yardımı ile dardaki kimselere ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine, rahat geçinerek yaşayacağına, hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğine, uzun zamandan beri hayal edilen her şeye kavuşulacağına, anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, kazançlı olacağı işlere gireceğine, ibadetlerini aksatmayacağına, bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Deveden Korkmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyada devenin beni kovaladığını ve devenin Ayet El Kürsi okuduğunu gördüm ama ben deveden çok korkmuştum.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya aileye, rakibe ve habere alamettir. Rüya alimlerine göre ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına; rakibi karşısında çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına; alınacak hayırlı haberler ve mutlu gelişmeler olacağına ve bu sayede keyfinin yerine geleceğine rivayet eder.

 2. Rüyada müstakil bir evin damında dururken dev bir devenin bana baktığını gördüm bana o kadar yakındı ki birden deveden korktum

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız kısmete, paraya ve aydınlığa tabir olunur. Rüya alimlerine göre şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine; malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine; güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına alamet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim