Rüyada Dik Uçmak

Rüyada dik uçmak dünya malı edineceğine, hayatının başarılarla dolacağına, ömrü boyunca rahat bir hayat süreceğine, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine, gönlünce bir hayat süreceğine, kudretli oluşu sayesinde etrafındaki kimselere destek olacağına işaret etmektedir.

Yorumcuya göre rüyayı görenin kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, çok büyük zorluklar atlatacağına, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada dik uçmak hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, başarılarının devamının geleceğine, bekar biriyse evliliği düşünmeye başlayacağını, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, karamsarlığın ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların son bulacağına, kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilere karşı galip geleceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına, kariyer sahibi olacağına, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada dik uçmak yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine alamettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına, stresinden, sıkıntısından ve kuruntusundan uzaklaşıp, kafa dağıtacağına, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzurlu ve rahat olacağına, Allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zey

Rüyamda bir yerden diğer bir yere, göğe bulutlara kadar uçuyorum. Dik bir şekilde ve ferahlık hissederek. Çok iyi hissediyorum. Sonra annemle babamın oturduğu eve uçarak iniyorum, ama ev başka bir ev böyle ultra lüks. Annemde diyorki nasıl uçuyorsun böyle, nasıl yapıyorsun?. Babamda içeride oturuyormuş. Ne demek acaba rüya?