Rüyada Dil Kusmak

Rüyada dil kusmak manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine, kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan her şeyden men edeceğine, kısmetlerinin açılacağına, başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin kavgalı olduğu akrabaları ile yeniden sulh ortamının sağlanacağına, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, bazı sorunların düzeltileceğine, takdir toplayacağına, eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine, hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dil kusmak mali anlamdaki sorunlarını aşacağına, eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, alım gücünde yükselme olacağına, yapacağı her yeni işin kendisine hayır ve uğur getireceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, kardeşlerin birlikte bir iş kuracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, işlerin devam edeceğine, kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına, başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada küçük dilini kusmak refah içinde ve bereketli bir hayat yaşayacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, çok iyi kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, dine ve Allah’a yakınlaşacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, konuşarak sorunlarını çözeceğine, büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments