Rüyada Dilek Tutmak

Rüyada dilek tutmak özellikle bir müddet ortalıkta görünmeyip, yeni planlar yapacağına, hayır duaları alınacağına, hayırlı bir haber alınacağına, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına, rahatsızlık yaratmayacak bir işe girileceğine delalet eder.

Rüya alimine göre rüyayı görenin anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, huzur dolu günler geçireceğine, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, eğitim ya da iş için yurtdışına gidileceğine, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına alamet eder.

Rüyada doğum gününde dilek tutmak iş için çok emek verip etrafındaki insanlardan yardım alacağına, hayatının en güzel duygularını yaşayacağına, birikim yapacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine alamet eder.

Rüya yorumcularına göre uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine, esenlik bulup, hafifleyeceğine, manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zamandan beri yaptığı işinde çok iyi yerlere geleceğine, Allah’ın tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine rivayet eder.

Rüyada dolunayda dilek tutmak sevdiği kişilere yardım edeceğine, üzerindeki ağır bir sorumluluğu başarıyla tamamladığında kendisine geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zaman içinde kurtulacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine, yoksul için zenginliğe delalet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin çok sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine, ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına, arzuların gerçekleşeceğine, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına yorulur.

Rüyada kayan yıldıza bakıp dilek tutmak toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çok büyük adımlar atılacağına, sevdiği kimseler ile keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin yaptığı işte sivrileceğine, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, hastalıkların kalmayacağına, epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, aydınlanacağına yorumlanır.

Rüyada mum üfleyip dilek tutmak oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, aile büyüklerinden birinin yakın zamanda Allah’ın izni ile sağlığının yerine geleceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, dünya ve ahiretinin güzel olmasına, iş ile ilgili gelişmelerin kişinin rahat bir hayat yaşamasına neden olacağına işaret ettiğine inanılır.

Ayrıca bu rüya gelecek zamanlarda aynı kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, toplum tarafından sevilen bir kişi ile dünyaevine gireceğine, geçirilen zor günlerin unutulacağına, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine, yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada türbede dilek tutmak elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, bol bol moral depolanacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatın hiçbir evresinde sorun yaşanmayacağına, bir kişinin yardımıyla çalışma hayatına adım atılacağına inanılır.

Ulemaya göre rüyayı görenin borçlarından kurtulacağına, izlenecek bir yolun hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, tabiri caizse dişinden, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine, zafer elde edileceğine, geleceğinin parlak, hayırlı ve güzel olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yıldız kayıp dilek tutmak iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, evlatlarının kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, yüzünün güleceğine, üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, yanlış giden işlerin düzeltileceğine, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, rahata kavuşacağına, feraha ereceğine, canının kıymetini bileceğine, gideceği bir yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada yıldız kayması dilek tutmak deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına, terfi edeceğine, atılan adımların büyük başarı sağlayacağına, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, hayal ettiği kariyerine mutlaka ulaşacağına, maddi anlamda rahatının daimi olacağına yorumlanır.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, saygınlığının artacağına, aile hayatında çok daha iyi günler yaşayacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, yeni iş kapılarının açılacağına, aile hayatında çok büyük bir sevinç yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments